Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy egészséges 56-58 éves...

Egy egészséges 56-58 éves nőnek (160 cm magas) mennyi a súlya és mik a méretei?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az emberek NEM szabványra készültek, ezért elég nehéz ilyen értékeket mondani. Keress egy BMI-kalkulátort, ott ki tudsz valami irányértéket számolni.


Normál súlyként 53 és 58 kg közötti van átlagnak javasolva, a méretek meg alkattól függöek, ezt végképp nem lehet megadni - egy nagy mellü nönek egész más méretei lennének, mint egy kismellünek, egy homokóra alkaú megint más, mint egy fiúsabb alkat.

2010. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb korban egyáltalán nem baj, sőt, természetes ha pár kilóval több vagy, mint fiatal korodban. Ha kb állandó volt végig a súlyod, ami a normál kategóriába esett (50-60 kg között gondolom), és most ahhoz képest kicsit több vagy, akkor az szerintem teljesen normális:)
2010. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám is hasonló korban van, 158 cm magas és 56 kg, s-es és m-es ruhákat hord. Konkrétan a méreteit nem tudom, de ruhában vékonynak néz ki, fürdőruhában azért látszanak hurkák, de ez ebben a korban már természetes.
2010. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem itt kellene megkérdezned, ahol nagyrészt unatkozó tinik vannak (tisztelet a kivételeknek). Házidoki segíthet. Egyébként azt szokták mondani, hogy nőknél magasság cm-ben mínusz 110, de igaza van annak, aki azt írta, hogy sok mindentől függ, pl. a mellmérettől is.
2011. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!