Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy "modellalk...

Mit csináljak, hogy "modellalkatom" legyen?

Figyelt kérdés

178 cm vagyok, 58 kg

85-ös mell

60-as derék

87-es csípő

igazából csak a lábaimat találom túl vastagnak. nem tudom mit csináljak, mert heti 3* edzem(kézilabda), szóval nem hiszem hogy a sporttal van gond.

előre is köszönöm a válaszokat.:)

16/L


2010. nov. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Fú, hát szerintem nagyon vékony vagy, de ha a modellalkat a célod, az megvan, szóval fogyni semmiképp ne akarj. :D

Tök jó dolog, hogy sportolsz, és ha túl vastagnak érzed a lábaid (el nem tudom képzelni ilyen magasság és súly mellett), akkor edzések után (és nem csak ilyenkor, hanem minden nap mondjuk fél órát) figyelj arra, hogy rendesen és rendszeresen nyújts (amikor nincs edzés, akkor pedig arra ügyelj, hogy a nyújtáshoz be kell melegíteni a sérülések elkerülése végett).

Fogyni semmiképp ne akarj, elég vékony vagy így is, igazából szerintem túlságosan is... :)

2010. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A mai modellek mind unorítóan soványak. Kérlek, ne tartozz közéjük! A te magasságodhoz a 60 kg pont jó.


Ha az alakodat akarod formálni, akkor sportolj. A további fogyásnak nem hinném, hogy lenne értelme. Persze, ez attól függ, mi a célod.

2010. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ALKATOD már a szüleid génjei meghatározták, az ALAKOD az amit tudsz befolyásolni!
2010. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Következő életedben figyelj arra, hogy modellalkalttal szüless.
2010. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!