Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a csípőmbő...

Mit csináljak, hogy a csípőmből is foggyak végre?

Figyelt kérdés

16 vagyok, lány, 168cm, jelenleg 72kg.....

Tudom, hogy nagyon sok, de 2 éve még 93 voltam.. nagyon szégyellem, hogy ekkorára meg tudtam nőni..

kondiztam is, eljártam futni, sokat sétálni, és az étrendemre is ügyelek

De valamiért mostanában nem fogyok.. ráadásul a csípőm nagyon széles maradt.. arra tudtok valami gyakorlatot, vagy valamit, mert nagyon zavar, és nagyon feltűnő ahogy a póló alatt dudorodik a háj, főleg így, hogy máshonnan elég sokat fogytam..

messze vagyok még a céltól, és egyre nehezebben megy.. főleg, hogy a kondit is abbahagytam mióta a suli van, mert rengeteget kell tanulni.. :S


2010. nov. 24. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

16 évesen ez nem a te hibád kicsim.Azért állhatott meg a fogyás,mert a mostani kalóriabevitel pont elégnek érzi a tested.Étkezésben próbálj meg a fehérjékre koncentrálni tojás,sovány húsok,túró.

Mozgásnak meg préselj be spinninget.1 órás és elég sok helyen tartanak.Kezd heti kettővel és havonta emeld az edzés számot.Heti 3ra,majd 4re-5re.

2010. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!