Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almával lehet fogyni januárig...

Almával lehet fogyni januárig 5 kg ot?

Figyelt kérdés
Minden nap 7 db közepes méretű almát eszek meg, plusz mégg 2 kiscsokit. Ezzel sikerülhet?
2010. nov. 25. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit sportolsz,hogy januárban mérlegelni kell?Box?
2010. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de abba "belehalsz", mert az alma éhséget indít el, legalábbis nálam. Tarts inkább rizsnapokat, az jóllakat és meleg is.
2010. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Januárig még van több mint egy hónap. Ennyi idő alatt mozgással és normális étkezéssel is le lehet adni 5 kilót, nem értem minek kell ilyen agyament dolgokban gondolkodni. 7 alma meg két kis csoki egy nap? Ez nemcsak hogy kevés, de még sz*r is. Az alma oké egészséges, de azért minden vitamin nincs meg benne, hogy elég legyen. A csoki úgy ahogy van kukába való. Hol a szénhidrát, zsír, fehérje? Fehérje nélkül csak az izmaidat fogod leépíteni, akkor meg rosszabbul fogsz kinézni, mint most azzal az 5 kilóval. Ráadásul rosszul is leszel, még kórházba is kerülhetsz. De te tudod...
2010. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy sikerül

1- egyéb tápanyagra is szükséged van

2- karácsony is beleesik >.<

2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én sokszor még jól is lakom az almával. nem minden nap eszem 2 kiscsokit, mindent beviszek a szervezetembe, amire szüksége van, de az 2 kiscsoki értékű. Azért szeretnék lefogyni, mert nemsokára nyílt nap lesz abban az iskolában, ahová menni szeretnék, és addigra 5 kilót szeretnék leadni, aztán még van 3-4 et mire megyek. sportolni nem nagyon tudok, mert hideg van, és falun lakom.. otthoni sportolásra max 15-20 percem van, mert eddig kitűnő a bizim minden évben, nem akarom éppen most lerontani a jegyeimet. .:)
2010. nov. 25. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan eszel akkor is lehet fogyni.Csak oda kell figylned kicsit az étrendre(kevesebb zsír cukor szénhidrát)és más akkor jó.Ha betartod h 6 után nem eszel,meg sportolsz akkor nem kell csak almázni.Heti egy kilo böven lemehet kis odafigyeléssel.Az alma lehet egészséges,de nem kel tulzásokba esni,szerintem igy könnyebben visszajönne a kilo ha csak azt eszel.Meg nincs is meg minden bene aminek a szervezetednek szüksége van.

Egyél almát,de csak kiegészitésként(tizórai,uzsi stb.)

2010. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, amúgy többet is akarok fogyni, de a karácsony miatt kevesebbet :)
2010. nov. 25. 20:17
 8/13 A kérdező kommentje:
köszike :)
2010. nov. 25. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

20:07-es vagyok.

Ezt az egészet nem nagyon értem. Mindent beviszel a szervezetedbe, de az 2 kiscsoki értékű? Ez most azt akarja jelenteni, hogy annyi kalóriát eszel, amennyi 2 csokiban van, vagy mi? :S Mert ha igen, akkor eléggé el vagy tévedve, hogy mi az amire szükséged van és mire nem...

A másik. Hideg van, falun laksz. Ez egy dolog. De felveszel egy-két pulcsit, kimész az utcára futni vagy biciklizni és megvan oldva a dolog. Nem mindenki jár konditerembe meg aerobik órákra aki fogyni akar.

A bizonyítványnak szintén nem értem mi köze a mozgáshoz. Ha tévé nézés helyett is mozogsz, akkor annyival több időd jut a tornázásra. Meg egyébként is. Én egyetemre járok, ráadásul úgy, hogy napi 2,5 órát utazom, mert nem vagyok koleszos, hanem vonattal járok be, 4,9-es átlagom van, mégis jut időm mozgásra. Csak szervezés és akarat kérdése az egész.

2010. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na én megmondom a tutit.

Almával úgy a legkönnyebb futni, ha minimum 10 kilót beleraksz egy ládába, és azt emelgeted. Ezzel még izmosodsz is. XD

2010. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!