Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AmiGo! Engem megtisztelnél,...

AmiGo! Engem megtisztelnél, ha levezetnél nekem egy rövid tanácsadást, hogy szülés után, hogy tudnék most fogyni?

Figyelt kérdés
Most 10 hós a lányom és még szoptatom, tehát ennek függvényében. Én jómagam 183cm magas vagyok és sajna 103kg. 26kg híztam terhesség alatt és ez meg is van. Napi 1-2 óra séta ok. de a torna sajna nem mindig fér bele.
2010. nov. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Étrend! Sétával és egy kis tornával nem fogod ledobni ezt a felesleget, max 2-3kg-t. És majd inkább szoptatás után kezdd el!
2010. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szoptatás kimondottan jó, ha fogyni akarsz, ugyanis az anyatej úgy képződik, hogy zsírt von el a szervezetedtől. Tehát ha van rajtad felesleg, akkor abból. És így biztosan nem izomból fogysz! Amúgy tévhit, hogy szoptatás alatt nem lehet diétázni! Lehet, csak koplalni nem szabad! Napi 5-ször keveset, kis kalóriatartalommal, ez teljesen jó. Nézd meg a természeti népek étrendjét (bogyók, gyümölcsök, zöldségek, semmi hízlaló), mégis átlagban legalább 2 éves korukig szoptatják a babájukat!
2010. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!