Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet folytatnia diétát a 90...

Lehet folytatnia diétát a 90 nap lejárta után?

Figyelt kérdés
mert én már annyira megszoktam, hogy így étkezem,hogy már fura lenne visszaállnom. Ráadásul élvezem ezt a fajta étkezést és végre nem vagyok beteg(gyomor beteg)!!!
2009. jan. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
"90 napos". Ennél egyszerűbben nem lehet leírni, nem tudom mért nem lehet megérteni, hogy 90 nap, az 90 nap, nem 91, nem 120, 90. Két 90 napos között pedig szüntet kell tartani, legalább másfél-két hónapot.
2009. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van.De a 90 nap után még 90 napig csak gyümi lehet a reggeli(ez garantálja, hogy nem szeded vissza), és ha odafigyelsz a táplálkozásra utána is, akkor továbbra is fogyni fogsz.

Viszont tényleg nem hiába 90 napos...ha tovább folytatod ezt az életmódot, a szervezeted megsínyli.

2009. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű ezért fel leszek gyújtva de megkérdezem:

Ha ilyen egészséges ez a diéta, akkor miért max 90 napig szabad csinálni?

Vegyük költői kérdésnek, nem kell rá válaszolni. :)

Hogy mit kapok én ezek után? :(

2009. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek!

Megfogadom a tanácsaitokat!

2009. jan. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!