Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért bonyolítja túl mindenki...

Miért bonyolítja túl mindenki feleslegesen a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
A fogyókúrának egyetlen titka van.Változtatnunk kell az eddigi életmódunkon (ami valószínűleg helytelen, mert elhíztumk!)Mindenfajta önsanyargató, tápanyagmegvonó diéta helyett csak át kell váltanunk egy egészségesebb életre.Aki eddig napi 2-3x evett, az egyen 5x.Együnk több egészségesebb ételt, (zöldség, gyümi),minél kevesebb zsíros, és cukros kaját, és mozogjunk annyit, amennyi lehetőségünk csak van rá.Ez a lényeg.Véleményetek?
2009. jan. 16. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkeserítőek azok a kérdések, amikből mindennap van három, pl ,,ehetek kéthavonta egy fél banánt?" Úristen.
2009. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Az én kedvenceim az ilyenek "Hogyan fogyjak le x kilót?"

És le nem írná, hogy fiú vagy lány meg hogy milyen magas meg stb... És erre minden nap írjunk emberbaráti szeretetből személyreszabott edzéstervet meg étrendet... Elképesztő...

2009. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

anyukámnak is problémája van a mozgással. nem sportolhat, mert alacsony a vasa, meg most valami idegesség miatt magas a vérnyomása, de csak 27-én derül ki, akkorra kapott időpontot... :S Szegény elment tegnap moziba, aztán a barátnőjével találkozott, tehát 5 órát volt el otthonról, és teljesen elfáradt. nem tom, mi lehet a betegsége :( De sajnálom, ahogy irigykedik rám, hogy minden nap mozoghatok, mert nekem ilyen problémáim nincsenek.

szal tényleg sok olyan ember van, aki nem mozoghat, és nem irigylem őket :(

amúgy én meg azokat utálom, akik 50 kg-sak a 180 centrijükhöz, és azon hisztiznek, hogy mennyire le akarnak fogyni, de nem megy. persze, hogy nem megy, miből akar fogyni a csontjaiból? :S

2009. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

"anyukámnak is problémája van a mozgással. nem sportolhat, mert alacsony a vasa"

Biztos van erre is megoldás, olyan nincs, hogy nem lehet.

2009. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon alacsony a vasam...és fáradékony vagyok emiatt...de szerencsére sportolhatok, ez nem gátol semmiben!
2009. jan. 17. 19:11
 16/16 anonim ***** válasza:
én vagyok, akinek az anyujának baja van a vassal :) Szal nem juvul a vasa, hiába eszik olyan ételeket, amik sok vasat tartalmaznak, és gyógyszert is hiába szedett, az átlag közelébe sem került. Nem szívódik fel a sok vas a szervezetében vlmiért. Aztán kapott egy olyan gyógyszert, amitől felszívódik, de csak kevés ideig szedhette, akkor naon jó volt a vasa, de csak ideig óráig tartott, most megint rossz. :( szal nem tud sportolni. :S
2009. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!