Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok naponta sportol...

17 éves vagyok naponta sportolok. Nem is eszek túl sokat. De mégis az oldalamon van felesleg. Hogyan tudnák ellene tenni?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 16:46
 1/8 anonim válasza:
zsírleszívás..
2010. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
pszichológus segíteni fog a testképzavarodon
2010. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az is számít, hogy az a "nem túl sok" kaja amit eszel az mi, és mennyire hízlal.
2010. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nostro the overlord ***** válasza:
Diétázni kell
2010. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet, hogy túl keményen sportolsz. A zsirégetéshez nem túl megerőltető mozgásokat kell végezni hosszas időtartammal, és rendszeresen. A zsir lassan dolgozódik fel, igy ha valami megerőltetőt csinálsz inkább a gyorsan elővehető energiakészletekhez nyúl a test.
2010. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
diétázni is kell. magamról tudom hiszem én is sportolok minden nap minimum 40 percet , de ha mellé nem diétázok akkor bizony a hasamon van felesleg.
2010. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a rendes válaszokat:)

és aki a zsirleszívást és a pszihologust ajánlotta az nyugodtan leszívathassa az agyát mert nem kerülne sokba....

nincs abba semmi ha valaki jobbra törekszik...

2010. dec. 5. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:

lány vagy?

mert lehet h csak a csípőd-derekad szélesedeik most vagy fejlődésben lefog az menni

meg nézd azt ha csípőnadrágot veszel fel az csalóka mert abba mindnekinek olyan mitnha háj lenne, mert nyomja fel a bőrt

2010. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!