Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy lemenjen...

Mit csináljak, hogy lemenjen a sok felesleges kiló?

Figyelt kérdés

ez tényleg vészes elhízás. 13éves vagyok 165cm magas és 75kg. koromhoz képest nagyon érett vagyok mások szerint de szerintem ez nem jogosít fel arra, hogy ilyen súly feleslegem legyen.

nem tudom, hogy hogyan fogyak le mert ha csak koplalok akkor visszajönnek a kilók sportolni nem tudok mert nincs egy olyan konditerem se ahol a gépek jók lennének max az itthoni mozgás maradt. nekem az is jó. csak minél gyorsabban szeretnék lefogyni.

kérlek segítsetek.

válaszaitokat előre köszönöm.


2010. dec. 5. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Ne hallgass diétás tanácsokra, mert csak kárt teszel magadban és visszahízol még többet.

1. orvos, kivizsgálás - hátha betegség miatt híztál el, ha nem kezelik, soha nem fogysz le

2. dietetikus, aki megmondja, mit és mennyit ehetsz - nem neked, hanem a szüleidnek mondja meg (az elérhetőségét a háziorvostól kérjétek vagy a kórházban) - nem véletlenül híztál el, a szüleid hülyesége is

3. sport, sport, sport


Ne kísérletezgess magadon, egy rossz fogyókúra végleges meddőséget okozhat.

2010. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Járj el futni,ahhoz nem kell konditerem. Sok zöldség,gyümölcs, ásványvíz, mérsékeld a cukros,zsíros, tartósítószeres vagy színezékes dolgok fogyasztását. Nem mondom,hogy semmi cukor vagy zsírtartalmú ételt ne egyél, mértékkel nem árt az. De az E-betűs összetevők az anyagcserédnek sem tesznek jót. otthon olyasmit mozogj,ami jól eski és lehetőség van rá. Nagyon gyorsan nem fog menni,az amúgy sem egészséges,de mindenképp rendszeresen kell mozognod. Netről letölthetsz pl aerobic videókat,azokkal még jól is érzed magad,hiába leszel hullafáradt.
2010. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igazság szerint elhízás saját magam miatt következett be. régebben rengeteg chipset ettem...

a szüleim pedig minden módon segítenének de vagyok olyan makacs hogy nem engedem.. és ezen nem is akarok változtatni. doktornál is voltunk de semmit nem ért. annyit mondott amennyit saját magamtól is tudok.

2010. dec. 5. 20:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Senkinek nem engeded hogy segítsen akkor mégis mit akarsz csinálni? Mást nem tudok mondani akkor barátkozzál meg a külsőddel.
2010. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szüleim se tudnak semmit csinálni.. támogatnak lelkileg és kész elég ennyi..a többit nekem kell csinálnom..helyettem lefogyni nem tudnak..
2010. dec. 5. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor eszel,amikor éhes vagy és kész.Csak mozogni kell és lemennek a kilók.
2010. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de akkor azt kéne csinálnom hogy akkor eszek amikor éhes vagyok de akkor se a legcukrosabb és a legszénhidrátban gazdag ételt egyem?
2010. dec. 5. 20:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Én meg még komoly válasz írtam... Ha te magad is tudod,hogy azért nézel így ki,mert zabálsz,mint egy disznó és mint mondod csak azért sem fogsz változtatni ezen,akkor igazából miért kérdezed,hogy mit csinálj?
2010. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én a Sinkó Andrea 3in1 -re tornázok, nagyon élvezem csinálni. amúgy azért jönnek vissza a kilóid, mert gyors fogyást akarsz
2010. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert kb. 2 éve megműtöttek. miért nem fontos. akkor a korházba azt mondták hogy súlyosan sovány vagyok és ez különféle betegségekhez vezethez. megíjedtem. azt mondták h egészségesen ,lassan szedhetek fel kilókat. de olyan szinten megílyedtem hogy minél gyorsabban felakartam szedni azt a sok kilót hogy egészséges legyek. aztán elkezdtem enni a chipset meg sok hasonló terméket. azt hittem hogy így majd minden rendben lesz megfelelő lesz a testsúlyom stb. nem igy lett.
2010. dec. 5. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!