Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Szerintetek kéne valahonnan fogyom? (KÉP) (? )

Figyelt kérdés

KÉPEK:))


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. dec. 7. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezekből a szögekből nem kapunk reális képet az alakodról. És a ruha is ápol/eltakar.

Vetkőzz le bugyi,melltartóra, és teljesen szemből fényképezd le magad, pl rakd a fényképezőt az asztalra és önkioldóval, vagy kérj meg vkit.

2010. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Le KELL fogynod 25 kilósra!!!!!
2010. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem inkább híznod kéne, te lány!

Ez komoly.

Tiszta pasis, csontsovány alakod van.

Bocs, hogy őszinte vagyok.

2010. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
csontváz
2010. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
fú, hogy áll rajtad az a gatya, azt hittem, hogy ez már kiment a divatból,... vagy már az is bő rád amit 2 hete vettél? van baj...
2010. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

nemértem.mi a gondod a gatyámmal?:) te milyen gatyát hordassz..?mert nálam még a csőszárú a divat.én ott tartok.:P

2010. dec. 7. 19:38
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Hol vetted a nacid, szerintem tök jó!? :)
2010. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

A csőszárú nadrág úgy gáz ahogy van, a normál alkatúakon előnytelen , mert kövérít. A vékonyakon, mint te, pedig kiemeli a csámpás pálcika lábat, olyannak mutatja mintha egy enyhe fuvallat is fellökné.

Szerintem fiús alakod van, nem igazán látok különbséget a csípőd és a derekad között. És a tükörben való fotózás is gáz...

2010. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Nincs derekad/csípőd, teljesen egybe van, lábad közé befér egy focilabda, ezt nem bóknak szántam, szóval elég gáz ez az alkat, de persze nem tehetsz róla... Csak hát... na:-D
2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hányas méretű ruhákat hordasz? Szerintem is híznod kéne- de izomból! Különben nagyon szép vagy, nekem tetszik a fiús alkat, és nő vagyok.
2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!