Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izomból kell fogyni, hogy ne...

Izomból kell fogyni, hogy ne csússzanak vissza a kilók?

Figyelt kérdés
160 cm lány vagyok, kb 2-3 kg-t szeretnék fogyni, viszont nem szeretném, hogy "testes" legyek, tehát nagyon izmos, mert az alacsony termetű lányoknál az furcsa összképet ad. Tehát inkább fenék, comb és karból szeretnék fogyni, de azt hallottam, hogy izomból kell fogyni, mert, akkor nem csúsznak vissza a kilók. És ezt, hogy csináljam?
2010. dec. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ez úgy hülyeség, ahogy van

nem izomból, hanem zsírból kell fogyni, erre meg van millió módszer, guglizz rá

2010. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jéééézusom, a fogyás lényege épp a zsírvesztés, és mellette az izmok megtartása!!! Mi égesse el a bevitt kalóriáidat ha az izmaidat elfogyózod? Épp hogy annak a helyére fog zsír jönni óhatatlanul!
2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az izom zsírt éget, tehát ha izomból fogysz, akkor könnyebben fognak visszarakódni a kilók.

Nem tudom, hogy mennyire vagy izmos és mi a célsúly, így nem tudom megmondani, hogy esetedben zsírból és/vagy izomból kéne fogyni a kívánt alak eléréséhez.

2010. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem izomból kell fogyni.A diéta lényege a testzsírszázalék csökkentése.
2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!