Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi édesség...

Szerintetek mennyi édesség fér bele egy átlagos középiskolás súlytartó étrendjébe?

Figyelt kérdés

Heti 2x úszom,heti 1x gyógytornázom és sokat gyalogolok,lépcsőzök

Mostanság sok itthon az édesség,így megeszek egy nap kb. 1-3 kocka csokit,vagy 1-2 szelet házi sütit (amik általában kevés cukorral készülnek és vagy túró vagy alma a töltelék).


170/58

16/L


2010. dec. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én akkor már féll tepsivel eszek sütit ha van :) és én csokit minden nap 2x vagy 3x eszek. az semmi amit te eszel :) még nyugodtan rakhatsz hozzá :)
2010. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire nem bírod édesség nélkül
2010. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem ennék napi szinten a helyedben, márcsak azért sem mert ez szokássá válik és később előfordulhat hogy kevesebbet mozogsz és a kor előrehaladtával ez jobban meg is fog látszani. szerintem max heti 2-3 alkalom és akkor sem nagy mennyiség.
2010. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem sejthető volt a leírásomból hogy nem eszek nagy mennyiségben édességet,csak most a közelgő ünnepek miatt több fajta csoki is van itthon,általában marcipánosak amiket nagyon szeretek. De inkább akkor visszafogom magam.


Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!