Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIhez kezdjek magammal?

MIhez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
nem vagyok éhes,ma még semmit se ettem,és nem is kívánok semmit.megittam 2bögre teát és teljesen beteltem tőle.valamit csinálni kéne,de nem tudom mit,tanácstalan vagyok,rossz az idő,szürke az ég:( nulla kedv..
2010. dec. 11. 13:49
 1/10 anonim válasza:
Takaríts...
2010. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaaaajj
2010. dec. 11. 14:30
 3/10 anonim válasza:
Menjél ki a karácsonyi vásárba. Nekem se sok életkedvem szokott lenni ilyen időbe, de a hóesést nagyon szeretem, úgy, hogy én este ki is nézek karácsonyi vásárba. Már a gondolatától is jó lesz a kedvem. :)
2010. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Öngyilkosságra gondoltál már ?

:-D

2010. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnél esetleg beszélgetni, írj privátot. :)

2010. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és ez hogy jön a fogyókúra topikba?? ha ma nem eszel semmit mert nincs étvágyad, holnap úgyis éhes leszel és fogsz enni.
2010. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
evés közbe jön meg az étvágy...
2010. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak ide írtam,tök mindegy:D nár találtam elfoglaltságot,youtubeon tökjó vidiket
2010. dec. 11. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
qrvára irigyellek, én meg tanulhatok, mint egy hülye...
2010. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyél valami fincsit és hallgass egy jó zenét, nézz meg egy filmet, olvass, msn-ezz, készíts valamelyik szerettednek ajándékot, rakd rendbe egy kicsit a lakást, vagy menj, járj egyet a szabadban! kiszellőzteted a fejed, utána másként állsz mindenhez. én is sűrűn vagyok deprimált hangulatban, de nékem általában segít, ha nem fekszem naphosszat az ágyban, hanem elfoglalom magam.
2010. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!