Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Padlón vagyok, eljött végre a komoly fogyókúra ideje! =/

Sok-sok fogyókúrát próbáltam! Azt hiszem mozognom kellene. :S

Összeérnek a combjaim, nagy a fenekem, úszógumim van. Milyen gyakorlatokat csináljak? Esetleg konditerem? Ha megoldható inkább ne mert anyagi keret + idő hiány!

16/L


2011. márc. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hány centihez hány kiló?:) Egyébként diéta,és NE KOPLALJ. Mennyi időd van hetente? Mondjuk 3-4 órád? Akkor ez alkalmakkor kapd fel a futócipőd,menny el futni ,vagy sétálj egy jóónagyot,menny el uszodába,lovagolni,stb,ezer választás van még sport terén. :) Biciklizés is megoldható.

Vagy ajánlom Rubint Réka dvd-jit! :)

2011. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4-5 óra...

70kg/173cm


lovakat nem szeretem..futni nem birok a cigi miatt.:S

sétálni imádok..szoktam sokat:S

uszoda itt nincs csak strand és kinti medence ott nagyon hideg van...biciklizni majd megpróbálok, bár elég hideg van...hideg az ellenségem nyáron nagyon sokat korizok, bicajozok, úszok....:S

2011. márc. 1. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt kezdd el, cigi mellett is bírni fogod, én is úgy csinálom, pedig elmegy napi egy dobozzal...

2011. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdjuk azzal, hogy hagyd el a cigit. en is elhagytam, eletmodvaltassal egyszerre, es nem jott fel 1 kg sem
2011. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ne is jöjjön fel hanem mennyen lefelé...cigit nem hagyom el azért szoktam rá hátha jobb és jobb is lett...kihagyok pár étkezést..de amugy nemeszek sokat se cukrosat csak néha kicsi csoki...de rendes főtt kaja egy héten max 3x...nemszeretem..
2011. márc. 1. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az marhaokos, hogy azért cigizel, hogy fogyjál. (már ha jól vettem ki a szavaidból.) Nem fogsz tudni mozogni sem (futni úszni stb) mert fulladozni fogsz, a hülye cigi miatt...

Csak annyit érsz el vele, hogy mikor rájössz, hogy már le szeretnél szokni, akkor az elhagyás miatt enni kezdesz, és meghízol. Szóval az nem igaz, hogy a cigi fogyaszt!!!

Szerintem a fogyókúra azzal kezdődik, hogy elhagyod a cigit! (16 éves vagy, talán nem olyan rég kezdted, és még le tudsz vele állni, úgyhogy most érdemes, mindenképpen!)

Én is leálltam vele, mikor fogyni akartam ^^

2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!