Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásosak az un....

Mennyire hatásosak az un. "2hetes diéták" amivel 8-10 kg fogyhatunk és egy évben 2szer ismételhetjük meg?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kezdenék egyet amivel 7-10 kg 2 hét alatt, 2 hét után egy hét megszakítás majd ismét. Lehetséges h 4-5 hét alatt 18-20 kg leadjak?csinálta már valaki?
2009. jan. 22. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg lehet csinálni, nekem ismerősöm csinálta már, le is fogyott a két hét alatt 12 kilót. Aztán vissza is hízta. A háromszorosát. Már sokszor leírtam, hogy ezekben az esetben az első néhány napban távozik a szervezetből a víz. Ez mondjuk 3 kg. Utána elkezdi lebontani az izmaidat. Biztos lehetsz benne, hogy az összes háj rajtad fog maradni, függetlenül attól, hogy karcsúbb leszel.Összeteheted a kezedet, ha más bajod nem lesz. De végül is te tudod.
2009. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Egy gond van vele, nem zsírból fogsz fogyni, hanem vízből meg izomból. Én is végigcsináltam egyet, nagyon lefogytam, roppant büszke voltam magamra, aztán újabb két hét után az utolsó grammig visszajött minden.

Gyorssegélynek jó, ha hirtelen kell belefogyni egy ruhába és nem baj, ha aztán visszajön a súly, de hosszú távon nem lesz jó, hidd el.

A másik gond vele, hogy felborítja a tested normális működését, és ha abbahagyod, még hízékonyabb leszel. Inkább igyekezz életmódot váltani, és sokkal lassabban, de százszor tartósabban fogyni.

Sok szerencsét!

2009. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hűha, ez nagyon egyszerre volt :-)

Ketten is ugyanazt mondtuk, úgyhogy nyugodtan hidd el! :-)

2009. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! 2hét alatt 7-10kg-t leadni??? Én örülnék neki, ha ennyi 4-5 hónap alatt lemenne! Szerintem neked is így kéne gondolkozni! Lassan, de biztosan! Ha gyorsan leadod 100%, hogy vissza is hízod, mint azt előttem is írták! Nem tudom miért akarnak egy csomóan hetek alatt 10kg-t meg hasonlókat leadni...
2009. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 6 hét alatt adtam le 25 kilót. És ezt hosszú hónapokig tartottam is, odafigyeltem mit eszek és sokáig nem jött vissza semmi. 2 hét alatt a 10 kiló nekem is simán lemegy. De ez mind víz szinte, hosszútávra nem a legmegfelelőbb, de tény, hogy hatásos :) de nem akarok erre bíztatni senkit, mert egyértelmű, hogy ez nem a legmegfelelőbb módszer!
2009. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: nem mindegy, hogy egy 200 kilós ember akar fogyni, vagy egy olyan, aki mondjuk csak 60.

Izomból ne fogyjunk zsír helyett, az előzőeknek teljesen igazuk van.

Az általuk említett következményeken túl a gyors fogyás a lehető legjobb narancsbőr növesztésére- a tönkretett szövetek miatt...

2009. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!