Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész héten csak főtt...

Ha egész héten csak főtt rizst eszünk, fogyhatunk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Állítólag igen,de ez egyoldalú fogyi nagyon.A fehérje nagyon kellene.
2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk eszek mellé főtt tojást,meg natúr joghurt?
2010. márc. 6. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki állandóan főtt rizst eszik abban alakul ki a Ber-beri nevű hiánybetegség. Nem hallottál róla?
2010. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem....rengeteg kínai embernek csak rizs jut,mégis 100 évig is élnek...:)
2010. márc. 6. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

de rengeteg zöldséget esznek mellé és húst is...


100 g szárazon kimért rizs 77,5 g szénhidrátot tartalmaz, és 352 kcalt... még ha barnarizst vagy vadrizst ennétek, ami televan rosttal. de a sima rizs nem ilyen jótékony hatású. erős a vércukrszintemelő hatása is.


azontúl, hogy unalmas, monoton, tényleg hiánybetegségekhez vezet. emellett puffaszt, és székrekedést is okozhat.

2010. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Inkabb egyel sok zoldsegfelet, salatat, nyersen vagy parolva. Teljes kiorlesu gabonatermekeket, barna kenyeret modjaval, sovany tejet, joghurtot. Sovany halat es csirkemellet. Emellett rendszeresen sportolj! Inkabb egyel naponta 5-szor, de keveset. Este 6 ora utan mar ne egyel.

Nalam ez bevalt.

2010. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krisz85 ***** válasza:
100%
Perszeeeeeeeeee naná, a legnagyobb szénhidrtáttartalmú étel egyikének non stop evése egy héten át biztosan fogyáshoz vezet.................,
2010. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre fogytam tőle. Nme tudatosan, fogyókúraként csináltam, hanem mert imádom a rizst és épp olan rohanós időszakom volt, hogy ez tűnt a legegyszerűbbnek (5 napig ettem). Jah, és gyerekkorom óta van egy olyan perverzióm, hogy tejföllel eszem a rizst (na, legalább a fehérje megvan). Viszont én minden nap eszem gyümölcsöt, így ez a rizs mellett sem maradt el.
2010. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden diéta alapja a változatos étrend... ,ne igy akarj fogyni.
2010. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!