Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahúzódhat még a bőröm...

Visszahúzódhat még a bőröm -38kg után?

Figyelt kérdés

Januárban lesz egy éve hogy elkezdtem megszabadulni a túlsúlyomtól. 100kg-ról kezdtem és most 62 vagyok. 20 éves vagyok,lány. (172cm)

Normálisan táplálkoztam végig, semmi koplalás nem volt, most is ugyanúgy eszem,mint a "diéta" alatt. Nagyon sokat sportoltam,25 kg ahogy lement,senki se mondta volna a bőröm alapján,hogy ennyit fogytam,nem lógott sehol.Egyedül a karom alján lehett megcsípni kicsit a bőrt.

De sajnos valami miatt nem tudtam már konditerembe járni,3-4 hónapja nem voltam, lejártam helyette futni míg jó volt az idő. De az utolsó kb 12-13 kg-t csak az étkezéssel adtam le,sport nélkül és most kezdem látni, hogy a hasamon puhos a bőr,a fenekem alja kicsit ráncos:( Nem olyan durva mint amiket a tvben mutogatnak,csak kicsit lóg a bőröm. Karomon szépen huzodik azért vissza.Csak a fenekem..Vajon helyre tudom még ezt hozni? Karácsonyra kapok steppert,remélem segít valamennyit.


2010. dec. 20. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy helyre tudod, sok-sok tornával. Én leadtam fél év alatt 30-at 21 évesen éhezéssel és lógtam mindenhol, elkezdtem tornázni (3 hónapja) és kezdek feszesebb lenni.
2010. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És kend be magad testápolóval minden este, szinte maszírozd be a bőrödbe, az is sokat segít. Ügyesek vagytok, hogy ennyit fogytatok.
2010. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat,nagyon remélem hogy javul a helyzet,mert így hiába lettem vékony,nem érzem jól magam a bőröm miatt:(
2010. dec. 20. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Hello, én is hasonló eset vagyok. Én négy hónap alatt 35 kilót adtam le, bár én rác vagyok.A bőr megereszkedés az kikerülhetetlen. Én kondizok szval a bőr nagy részét már izom tölti ki. Bár a hasi részen ha lehajolok nekem is ráncosodik de ez fokozatosan javul. Egészséges életmód ;) hajrá :)
2010. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia...

Én most fogyózom,de nem tornázok még...majd a későbbiekben...

A kezemen már így is lóg a bőr,zsíros...

De félek,ha fogyok akkor majd eltűnik a zsír,de a lógó bőr ottmarad...mit tehetnék?kétsége vok esve,de nagyon!!!

Mit tegyek??? :S már sokat sírtam emiatt,h majd ha sportolok is,akkor sem fog eltűnni az a nagy lógó bőr...

2010. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp tornázz,mozogj valamit szerintem. Nekem addig volt jó a helyzet,míg sportoltam,hiába adtam le 25kg-t,nem volt gázos a bőröm abszolút.

Az utolsó 12-13kg,mint írtam mozgás nélkül adtam le és ez vágta haza a bőrömet:( Úgyhogy szerintem mozogj mindenképp, én pl most tornázgatok itthon,lábemelés,ilyenek. Meg nemsokára a stepperrel,az amúgy nem is drága dolog, pár ezer ft.

Elkezdtem kávézaccal radírozni magam,jó erősen,heti 1x-2x, reggel,este meg hideg meleg váltózuhany,törölközővel dörzsölöm,kenem,csinálok mostmár mindent. :D

Nagyon remélem,hogy ha nem is teljesen de valamennyire visszahúzódik a bőr, mert én is elvagyok emiatt keseredve, soha nem voltam ilyen vékony,mint most, de nem tudok felhőtlenül örülni ennek emiatt.

2010. dec. 21. 17:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként várok még tapasztalatokat,kinek mi vált be, krém, vagy bármi. Plasztikára nincs pénzem sajnos, pedig sokszor olvastam,hogy csak az a megoldás, annyira elkeserítő.
2010. dec. 21. 17:09
 8/14 anonim válasza:

milyen tornát végezzek?a többi testrészem nem annyira érdekel...de a kezemet sokan látják,nem vehetek fel 1 topot,stb.

van evezőpadom,szobabiajom,de mit csináljak,h a karomon segíteni tudjak???

2010. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én a karomra fekvőtámaszt csinálok, meg gumikötéllel tornázok. A karom az javul is úgy látom.
2010. dec. 30. 12:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ert,nagy sulyfeleslegre milyen dietat hasznaltatok?
2011. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!