Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét fitness terem, mennyi...

Egy hét fitness terem, mennyi kilo megy le?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ha aktívan sportolok 1 hétig,napi 2-3 órát,fittnes terembe,futógép,biciglizés stb,akkor kb mennyit fogyhatok 1 hét alatt? 58 kg vagyok,155 cm..Viszont nem diétázom,ugyan ugy eszem mind eddig.7 kilotol szeretnék megszabadulni.Mennyi idő ez kb?Meddig kell fitness terembe járnom?Köszi elöre is.. :)
2010. dec. 21. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
egy hét alatt? ..hát nem tudom én 3 hete aerobikozom naponta 40 percet és ugyanúgy eszek, és egy deka nem ment le. igaz már kezdem érezni hogy izmosodom, pl a combom és a karom. hozzáteszem hogy nekem súlyból nem is kéne fogynom. szerintem diéta nélkül nem sok megy le.
2010. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha edzetlen vagy, akkor nem fogod bírni a 2-3 órát. szerintem elég lenne egy is minden nap, vmi szénhidrátszegény diétával kiegészítve. akkor kb 3 kiló lemegy, de erre nem esküdnék. feszesíts és kardiozz.
2010. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. dec. 21. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem diétázol, akkor semmit nem fogsz fogyni, max vastagodni...
2010. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis naiv:).Kb 2-3 hónap amíg megtanulod rendesen használni a gépeket,súlyzókat és helyesen végzed a gyakorlatokat.

Ez a meddig kell járnom?meg komolyan megbotránkoztató kérdés.Elsősorban az egészségedért sportolj az meg,hogy közben jól érzed magad és előnyösebb külsőd lesz,csak egy kellemes melléktermék.

Ez kb olyan kérdés volt,hogy mennyit kell ennem ahhoz,hogy utána soha többé ne keljen ennem?

2010. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:DD


1 hét?

Viccelsz???

Ha csak annyit tervezel, akkor jobb ha nem is mész egyáltalán.

Itt ÉVEKBEN kell számolni, nem napokban:)

2010. dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!