Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fitness terem ahova...

Van olyan fitness terem ahova kövérek járnak?!

Figyelt kérdés

Én akárhányszor mentem fitness teremben, mindig én voltam csak "kövér", legalábbis szembetűnően nekem kellett csak több mint 10-20 kg-tól megszabadulnom. És valahogy ezt sosem értettem. A fitness termekbe nem épp a súlyfelesleggel küzdőknek kéne menni?

Ez nekem mindig elvette az önbizalmam. A sok csontsovány csinibaba között, akik izzadás nélkül végiggyűrték az edzést, ott szerencsétlenkedtem én, mint elefánt a porcelánboltban.

És a többségükön látszott, hogy sose volt rajtuk 2kg-nál több súlyfelesleg.

A másik meg ezek a fitness dvd-k. Ti tudtok olyan dvd-t, amit végig tud csinálni egy túlsúlyos is? Mert én akármelyikbe kezdtem bele az első 10 perc után kampec. De akkor meg mi értelme? Ezek nem azoknak szólnak, akik még nem erősek és fittek?!

Ha tudtok jó dvd-t, vagy olyan sportlehetőséget ahol akadnak kövérek is, légyszi írjátok meg.

Köszi.


2010. ápr. 29. 09:53
 1/7 maundrel ***** válasza:

Norbi DVD-i alkalmasak azoknak is akik nagyobb súlyfelesleggel küzdenek. Kick-box 1-2, Kiképzés ..stb. Be is mutatja külön h csináld a gyakorlatokat ha nagyobb súlyfelesleged van. De amúgy bármilyen fitnesz DVD-jó. Legyen az Réka, Alexandra, Norbi stb... Ha 10 percig bírod akkor 10 percig csinálod. idővel végig tudod csinálni az egészet.


"És a többségükön látszott, hogy sose volt rajtuk 2kg-nál több súlyfelesleg." Szerintem ez azért durva kijelentés. nem tudsz róluk semmit. Rólam se mondaná meg senki hogy volt rajtam 2 éve 10 kiló felesleg. És konditerembe nem csak a túlsúlyosok járnak, hanem mindeni, valaki izmosodni szeretne, vki fogyni, vaki csak szintentartani.

2010. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a terembe mindenféle testalkatú ember van.Én is túlsúlyosan kezdtem,anno...Persze azért több sportosabb ember van.De ők már évek óta,vagy évtizedek óta sportolnak.

A legidősebb edzőtársam egy 65 éves férfi.

Szóval keresgélj tovább.Előbb-utóbb találsz egy neked való termet.:)

2010. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Amúgy ezzel az otthoni torna dologgal mindenki így kezdi, 5kg felesleg van rajta, vagy 15..vagy több. Először én is csak 5-10 percet tudtam végigcsinálni. Aztán egyre jobban ment. Nem tudom láttad-e már a videőkat, de Rubint Réka mondja is benne, hogy ne ess kétségbe, ha az elején nem tudod végig csinálni. Csinálj annyit amennyit birsz...de azt csináld rende
2010. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fitness 2000ben is vannak túlsúlyosak (+10kg felesleg)és a csepeli Gym 21 ben:D Az egyik én vagyok!:D
2010. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg lesz@rom ki mit gondol!Én legalább teszek azért hogy lefogyjak!!!Ennyi!11órási voltam!
2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10.40-es vagyok.

Én Pestimrére járok.:)

2010. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

.....Természetesen.

Minden teremben vannak kövérek, hiszen az emberek azért vannak ott, mert valamilyen céljuk van és azt el akarják érni (tehát nem csak vágyakoznak utána, hanem aktívan tesznek érte).

Én több teremben is edzősködök, európa számos országában jártam már legalább 100 teremben és kívétel nélkül mindenhol voltak túlsúlyosak. Hiszen egy edzőterem nekik (is) készült.

2010. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!