Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyógynövényből készült...

Milyen gyógynövényből készült teával lehet garantáltan fogyni egyéb kellemetlen tünetek nélkül? (pl hasmenés )

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen
2009. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A teától nem lehet fogyni...

A fogyás megfelelő táplálkozással, és rendszeres sporttal érhető el.

Petranova

2009. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Garantáltan nincsen ilyen.

AKI MÁST MOND AZ HAZUDIK.

Lenne ennyi kövér ember ha lenne akármilyen csodaszer?

2009. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De melyek azok a gyógynövények, amik inkább elősegítik a fogyást?
2009. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz, mint amennyit beviszel jobbára zsír és szénhidrátok képében. Befolyásolja még a dolgot a zsíranyagcseréd gyorsasága, ez annak, aki fogyni szeretne általában nem olyan gyors, mint szeretné. Lehet turbózni azzal, ha sokszor keveset eszel naponta nem hízlaló ételekből.

Olyan tea nincs, amely a fenti feltételek valamelyikét elvégezné helyettünk. Olyan van, amely vízhajtó hatása miatt becsap egykét mínusz kilóval. De ez nem fogyás, hanem vízhajtás: a zsír a helyén marad.

2009. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
Szia! Én úgy fogytam le, hogy először tisztítókúráztam. Ittam szennalevél teát,ami kihajtotta belőlem az összes salakot, majd 3 napig kamilla és csipke teát ittam és bio kölesgolyót vagy bulátát ettem, semmi mást,abból is csak annyit,hogy felszívja a savam. Ez alatt annyira összeszűkült a gyomrom,hogy már csak kis adagokat tudtam enni,a zsíros ételekre rá se tudtam nézni,sokszor ettem keveset és naponta minimum 1 órát aerobikoztam. simán lefogytam 18 kg-ot 2 hónap alatt és már 2 éve tartom a súlyom,pedig szültem is azóta.
2009. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"simán lefogytam 18 kg-ot 2 hónap alatt és már 2 éve tartom a súlyom,pedig szültem is azóta.

"

Hát... az egészségeddel ezek szerint te sem foglalkozol...

2009. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!