Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Oldal, illetve cspőhájat...

Oldal, illetve cspőhájat hogyan lehet eltüntetni, edzséssel?

Figyelt kérdés

[link]


itt van a csípőháj. de én tök sovány vagyok a derekamig, csontjaim kilógnak, de oldalt feszes az oldalhájam, tehát akár rajtam van valami alsónemű, akár nincs, nem a szorítástól buggyan ki, hanem alapból ott van.

Elegem van mostmár, hogy a ruhák 99%-át nem tudom megvenni, mert nagyon látszik

fogyózni nem nagyon akarok, mert eddig fogyókúráztam. és nem nőttem meg e miatt, és még mindig növésben vagyok, úgyhogy még nincs minden veszve

milyen gyakorlatokkal tudnám eltüntetni?

17/L


2011. aug. 29. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:

*csípőháj

elnézést a helyesírási hibákért.

2011. aug. 29. 11:58
 2/4 A kérdező kommentje:

tehát, ok eégszésgesen eszem meg nem tömöm magamba a chipset, csokit. de nem akarok koplalni és a nomrálisnál alacsonyabb tápanyagot bevinni.

nem vagyok kövér, csak az ott van, és anyukámnak is.

168 centi vagyok és 50 kiló

2011. aug. 29. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy nem akarsz fogyni, mert a súlyod kifejezetten alacsony. Nehéz elképzelni, hogy van rajtad felesleg. Ha mégis lenne egy kis husi, próbálj meg vele együtt élni. Az jó, ha sportolsz, de nem biztos, hogy meghozza a várt eredményt.
2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

úgy látom fotóra van szükségem, mert. ém gyűlölöm, és nem bírok vele együttélni.

pár pillanat és fel is töltöm

de köszönöm azért a választ !

2011. aug. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!