Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kövérebb?

Hogyan lehetnék kövérebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok 12 éves fiu vagyok 36kg hízni szeretnék. Segitetek ebbe nekem?
2010. dec. 28. 00:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egyél!
2010. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

bár segíteni tudnék...de nekem se megy :(


18F

2010. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne akarj kover lenni. Menj el focizni, boxolni, karatezni, iratkozz be tancorara (modern/neptanc) vagy vmi olyat csinalj amit a te barataid is csinalnak, mehetsz egyutt veluk es nem lesz unalmas.

Ne egyel csokit,nagyon zsiros cukros eteleket, mert ugyebar attol hizol, aztan jo hajas leszel, majd 20 evesen meg kinlodhatod le a +20kg-at.

Amugy meg csak 12 vagy es FIU !! meg most kezdesz fejlodni.


es a legfontosabb : anyad/apad hogy van ??

2010. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja járok kajarkra heti négyszer(2 órás edzés) heti 2 szr tenisz 1 orás xD hogy érted jol van e apam meg anyám xD de külömben jol köszi:D xD
2010. dec. 28. 01:11
 5/12 anonim válasza:

Hát csak járj tovább és 16-17 éves korodra jó tested lesz, bár ez nagyon függ a génektől.

Szerintem úgy érti, hogy apád-anyád hogy van, hogy milyen testalkattal rendelkeznek?

Vagy ha nem, akkor nem.

Amúgy meg egyél sokat, és rendszeresen (napi 5-6 alkalommal akár), minden nap ugyanabban az időpontban kb, hogy a szervezeted hozzászokjon a nagym. kajabevitelhez.

Ja és persze kerüld az egészségtelen kajákat, zsírt, cukrot... Edd, amit eléd tesznek főtt ételt, mindent fogyassz el, reggelizz bőségesen, joghurtokat, lehetőleg barna kenyeret fogyassz mindig. Igyál sok folyadékot, legjobb, ha vizet választod. Gyümölcsöket uzsonnaidőre, stb...

Bár 12 évesen.. Jobb ha még nem adok ilyen tippeket, felesleges, tényleg fejlődő szervezet a tied. Mondjuk ártani sem árt, ha normális kajákat fogyasztasz.

2010. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Zsíroskenyér szalonnával és hagymával :D Biztos hatás :D
2010. dec. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
A kérdező a válaszában, miért ír minden szó után emotikonokat?
2010. dec. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem is még várj a hízással. szerintem nem véletlenül nem tudsz. hamarosan meg fogsz ugrani. nagyot fogsz nőni és avval a súlyod is gyarapodni fog. szerintem addig ne akarj el hízni, mert az hátrány lenne. amúgy milyen magas vagy?
2010. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen zsíros kenyér szalonnával válaszokat... Semmit se használ. Imádom a zsíros ételeket, úgy heti 3szor ilyesmit eszek, és mégis 167 cm és 50 kg vagyok! Úgyhogy erről ennyit. Alkati kérdés, ilyen egyszerű.

A kérdezőnek pedig: Valószínűleg tényleg azért vagy vékony, mert még nagyon fiatalka vagy. A sport nagyon jó, ahogy a többiek is írták, folytasd, később nagyon jó tested lesz, de 12 évesen még teljesen normális, ha "gebe" vagy. Főleg a fiúknál. Másrészt pedig nézz apádra, anyádra, nagyszülőkre. Van köztük nagyon vékony? Mert ha igen, akkor lehet, hogy ráütöttél, akkor viszont ha megszakadsz se fogsz meghízni...

2010. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
apám kondizik és bivaly erös k*vanagy izomal xxD anyám sekövér sevékony ... 162cm vagyok most és utálom az ijen szar cucokat a csokitol hányok és a mekis kaja nálam betegseget okoz legalabis amikor ettem olyan hulladékot betrglettem:S
2010. dec. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!