Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetnek lehetnek káros...

Almaecetnek lehetnek káros hatásai?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mekkora mennyiséget kell ahhoz elfogyasztani?
2010. dec. 28. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs káros hatása,ha nem iszol belőle sokat. Akkor ugyanis sok lesz tőle a gyomorsavad,és fájni fog a gyomrod.
2010. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

de ha azt hiszed,hogy az almaecet ivásától lefogysz ,akkor óriási tévedésben vagy

kb annyit ér,mint pl a citromos víz

2010. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából olyan vészes káros hatása nincsen, de mivel ez is ecet így ha nagy mennyiségben fogyasztod az nem tesz jót a gyomrodnak
2010. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szétmarja a gyomrodat.
2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.Már fogytam tőle 6 kg-t 10 nap alatt. Éhgyomorra meg sem tudnám, csak evés után...csökkenti az étvágyamat,később leszek újra éhes.Akácmézzel iszom.Csak féltem,h baj lesz belőle,de megnyugodtam.
2010. dec. 29. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:

én is most kezdtem fogyózni, de a 10 nap alatt 6 kg nagyon egészségtelen..:S

És karcsúbb lettél? vagy izomból ment? én emiatt félek tőle..:S

2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az...izomból ment.Előtte nagyon sokat sportoltam,de fogyni nem fogytam,csak formálódtam,tónusosabbb lettem.Elkeseredésemben álltam át az almaecetre.Ahogy látom izmot vesztettem. :( Ráaadásul most stagnál,de én már annak is örülök,h ennyit elértem.Úgyhogy kitartok amíg beindul újra.Még 2 kg.Jó lett volna,ha lemegy egyben,de beköszöntöttek "azok a napok",úgyhogy most valószínűleg raktározom a vizet. :(
2011. jan. 3. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!