Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra futással lehetséges?

Fogyókúra futással lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 162cm, 58kg vagyok. Két éve 72kg-ról fogytam le idáig (aztán abba hagytam sajnos), saját módszerrel, így igazából lement rólam sok fölösleg, de nem néztem ki valami jól. Most elhatároztam, hogy folytatom a diétát, 52kg-ig szeretnék lefogyni, de a legfőbb célom, hogy szép feszes legyek. Úgy olvastam, hogy futással többet lehet elérni, mint RR és hasonló DVDkkel. Napi hány km-t kellene futnom ahhoz, hogy jövő év júniusára szépen lemenjen rólam a felesleg, és szépen formálódjak is? És hogy kezdjek hozzá, ha igazából nem vagyok valami jó formában?

Na és még egy kérdés :) Milyen futócipőt ajánlanátok?


Az étkezéssel nem lesznek gondok. Legfőképpen az esti fehérjebevitelre figyelek oda, hogy ne izomból veszítsem a súlyt!


20/N


2011. nov. 4. 17:51
 1/4 anonim válasza:

Grat,hogy ennyit leadtál én is most küzdök vele...

A futást ajánlani tudom én azzal nyáron kb. 1 hónap alatt 7 kilót fogytam.Nem is futottam sokat.A lényeg h melegíts be előtte aztán tűzz ki egy célt,először ne sokat csak pár kört aztán ezt növeld.Én az Orczy-kertben futottam,nem tudom hozzád mi van közel. Viszont felhívom arra a figyelmed h ha abbahagyod a futást könnyen visszajönnek a kilók.Én idő hiányában kicsit abbahagytam és vissza is jött pár kiló,bár én hajlamos vagyok a hízásra. Sok sikert!

2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is hajlamos vagyok a hízásra. :) Nem szeretném majd abbahagyni a futást. Most fogyáshoz, és alakformáláshoz persze többet fogok futni. Heti 6x. De ha lemegy, és meg lesz a megérdemelt eredmény, akkor heti 4x szeretném majd tartani a futást. Sportos és egészséges szeretnék lenni, na meg vékonyabb. :)

Köszi a válaszod! És sok kitartást Neked!

ui.: grat a 7kg minuszhoz is! :)

2011. nov. 4. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

én is elkezdtem futni

18:18 mennyit futotál egynap???

2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon jó! Sokkal jobban élvezem, mint a h.ülye DVD-s tornákat. Most még nem tudok sokat futni, de amennyi megy, az nagyon feltölt, lelazít, és már most érzem a hatását. Éberebb és figyelmesebb vagyok. Nagyon jó! :) Hát ha előbb tudom, hogy ez ennyire jó, akkor már rég elkezdtem volna. :))
2011. nov. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!