Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúrás módszer lenne?

Ez jó fogyókúrás módszer lenne?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nagyon szeretnk leadni jó pár kilót.

Van rubint réka cd-nk és arra lennék kíváncsi hogy tornázással a zsír nem alakul át izommá?mert azért szeretnék egy nőies formát a fogyókúra után.A cd-re az van írva hogy -5kg/hét, ez igaz lehet?


2010. dec. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
csak azt tudom, hogy rossz a kategória.:D
2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor fogynál 5 kgt, ha nem ennél semmit. hülyeség. heti max. 1 kg a normális.
2010. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem igaz, még én sem tudtam elérni 1,75kg/hét-nél gyorsabb fogyást.
2010. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz keményen kell edzeni, hogy elveszítsd a nőies formád, viszont mozogni mindig kell, a bőröd is feszesebb lesz.Amúgy a legfontosabb a helyes táplálkozás, anélkül nehéz lesz lefogyni.Amúgy nem havonta 5 kg a súlyvesztés?Mert hetente elég durva lenne.
2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval ha tornával próbálkozok, akkor nem leszek nagyon csúnyán izmos?
2010. dec. 28. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor lesz heti -5 kilós súlyvesztésed,ha 120kiló vagy,bár gondolom nem vagyannyi. :D Még lehet,hogy ők sem adnak le annyit. Sőt.Szerintem is a normális 10kiló körüli feleselg esetén heti 1-1,5 kiló fogyás.

Ha viszont csak 1-2-3 kilótól akarsz megszabadulni,sportolj,egyél gyümölcsöt,zöldséget,de ne fogyókúrázz észtelenül!

2010. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az a jó, ha normálisan eszel és sportolsz mellette. Esetleg szedj valamilyen táplálékkiegészítőt, ami segít megakadályozni a zsír megkötődését a szervezetben (pl. XL-S)
2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!