Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol tudok egészséges ebédet/ti...

Hol tudok egészséges ebédet/tizórait fogyasztani nem túl drágán?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom, kevésébé kalóriadús ételeket fogyasztok. Tegyük fel, hogy egy plázában vagyok.Általában bemegyek a TESCO-ba, és grillcsikrét veszek bőr nélkűl, salátával, teljes kiörlésű kenyérrel, és kefires öntettel eszem. Ez egy kicsit macerás, de ha készételt vennék ott, az teli lenne tartósitószerrel és túl sok kalóriával. Olyanok válaszát várom, akik egészségesen táplálkoznak. Ilyen helyzetben mit szoktatok tenni?? Mert az sem tetszik, hogy 800 Ft-ért veszek egy salátát a kajáldákban, amitől meg nem lakok jól. Marad az otthonról "kajavivés"?
2010. dec. 28. 22:12
 2/12 anonim ***** válasza:
1 nagy kefir (450 g-os) na attól tuti jól laksz :D
2010. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért a változatosságot is szem előtt tartanám... :) Meg a kefir uncsi... :D
2010. dec. 28. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondok még :)

Joghurt, van olyan ami ilyen dupla.. Az nagyon finom, van amelyikhez valami gyümi szósz van, én olyan szoktam, és rakok bele 1-2 kanálnyi müzlit.

2010. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

levesek?

tízóraira gyümölcs

csinálsz otthon magadnak tk szendvicset sok zöldséggel

párolt hús, hal

joghurt, kefír

nem tudom h diák avgy e de ha nem gondolom a munkahelyeden megtudnád melegíteni akkor bármilyen diétás kaját megtudsz csinálni

főzeléket (lisztes habarás nélkül) rizs, lecsó, főtt tojás, káposzták, stb stb

2010. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem igazán szeretem a nőzelékeket, és a levesekből sem sokat... meg otthonról nem akarok folyélony halmazállapotú kaját cipleni, ha ott veszem meg, akkor meg ugye lisztes habarás, sko olaj, só van benne... engem meg az is idegesit, hogy nem tudhatom a kalóriatartlamukat...

tízóraira gyümölcs az jó,ötlet meg is szoktam valósitani... :)

ha csinálok otthon magadnak tk szendvicset sok zöldséggel, akkor az meg már ugyanaz, mint a reggelim...nem túl egysikú??

igazából ez úgyvan, hogy mondjuk bemegyek dolgozni(diák vagyok am, és van mikró), és kb. 3 óramúlva ehetek... ezért a romlandó dolgok, mint pl a tojás, joghurt, kefír

nem tudom h di nem túl jó ötlet...

a múltkor vittem virslit, azt meg tudtam csinálni a mikró

2010. dec. 30. 21:08
 7/12 A kérdező kommentje:

ban, meg csirkemellet is szoktam vinni és akkor salátával...

igazából vmi eédötletre lenne szükségem...

tudom, nem egyszerű...:D

2010. dec. 30. 21:09
 8/12 anonim válasza:
Otthon...
2011. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten laksz, akkor a Nádasnál.

Ha Szegeden, akkor a Stefinél.

Ha Miskolcon, akkor a Zebegényinél.

Ha Balmazújvárosban, akkor a Dezsőnél.

Ha .... akkor ne válogass.

2011. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a haszontalan válaszokat.

1. Pont ez a lényeg, hogy ha nem vagyok otthon...

2. De igenis válogatok. Meg fogom válogatni, hogy mit eszek meg, mert ez is fontos része az egészséges táplálkozásnak, sőt...

2011. jan. 5. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!