Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet a dohányzással...

Ez igaz lehet a dohányzással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy A cigarettázók több kalóriát égetnek el, mert a nikotin miatt gyorsabb az anyagcseréjük.

Ráadásul a nem dohányzónak az étvágya is jobb.

Ezért nehéz fogyni a füstölés abbahagyását követő időszakban, sőt, lehet,

hogy még fel is szalad néhány kiló.

Ez igaz? Tehát aki dohányzik az nem hízik olyan könnyen? Vagy,hogy van ez?


2010. dec. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ez igaz. ismertem olyan nőt, aki csak ezért nem szokott le. "inkább tüdőbaj, mint hogy meghízzak!"
2010. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha valaki fogyni akar akkor az egészsége is kéne,hogy a szeme előtt lebegjen és a dohányzás rohadtul nem egészséges.
2010. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Párom cigizett, leszokott, felugrott tíz kiló, de le is ment. Ilyenkor mi van?
2010. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam az anorexiás oldalon, amit nemrég ide linkelt be valaki.

Kétségtelen, hogy a nikotin csökkenti az étvágyat. (De erre képes olyan anyag is, ami nem károsítja a tüdőt.)

2010. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csökkenti az étvágyat, meg az a sok káros anyag benne ki tudja, mit csinál, ami miatt fogy tőle az ember.


Meg még azt is el tudom képzelni, hogy aki leszokóban van, az a cigizés helyett más "elfoglaltságot" keres, és sokszor ezt a nasizgatásban találja meg, tehát hízik.

2010. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a cigizes pont olyan mint a nassolas. aki elhagyja a cigizest tobbet fog nassolni, kajalni, mert szuksege van arra, hogy allandoan legyen valami a szajaba. ezert hiznak meg mind, persze van kivetel. aki pedig cigizik, az nem eszik annyit, mert mar csinal valamit.

en 4 ev cigi utan szoktam le a cigirol es kozben eletmodot valtottam, sportolok es nem hiztam 1 dekat sem


es azt nem tudom hogy mennyire van hatassal az anyagcsere, azt viszont tudom, hogy pl a reggeli cigit nem tudod elszivni rendesen, mert mar szaladsz a wc-re :D

2010. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igaz.


nem voltam hűdemilyen dohányos, azonban a nyáron fogyott ám több doboz... nagyjából kéthetente 1-2. azóta is néha-néha veszegettem, most állok úgy, hogy áhh, bulikban rágyújtok, naés. (akkor is minimálisat, és egyre kevesebbet, ójee). azonban rögtön nyár után, szeptemberben elhatároztam hogy én, soha többet. akkor kb 3 kg pluszba hipphopp feljött, pedig rendszeresen sportoltam. ennyit erről.

2010. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, még nem szoktam le, hogy tudjam igaz-e, de keresztapám letette, és 2 hónap alatt 16 kilót hízott. :D Vissza is szokott. Én amúgy sem vagyok nádszálkarcsú, de molett sem, ilyen épp jó, de, ha leszoknék, szerintem én is híznék, mert szeretek, enni.., nélküle még jobban szeretnék. Viszont lemondani is jó lenne, de ahhoz meg túl sok akarat kéne. :D
2010. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!