Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok, ha megettem 450g gyümölcs...

Sok, ha megettem 450g gyümölcsöt ma? Ebben mennyi a gyümölcscukor kb? Hízlal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

a gyümölcs az egy gyűjtőfogalom.

nem mindegy, hogy te 450g dinnyét(aminek ugye a nagy része víz), vagy 450g aszalt szilvát (az is gyümölcs, csak aszalt gyümölcs) ettél meg.

kérlek fogalmazz pontosabban!

2010. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végülis utánanéztem és összeszámoltam. 20g gyümölcscukor volt benne. Ez sook?? és 650 kcal-t fogyasztottam eddig.
2010. dec. 29. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
hidd el,hogy nem a gyümölcstől fogsz meghízni.
2010. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis kövér vagy akkor nem tök mindegy? Ha meg vékony akkor nem ettől fogsz meghízni. Sportolni kell gyerekek.
2010. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a gyümölcstől elég nehezen lehet meghízni de én azt javaslom hogy egyél amennyit bírsz mert a gyümölcs nagyon egészséges!!
2011. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha már úgyis kövér vagy akkor nem tök mindegy? Ha meg vékony akkor nem ettől fogsz meghízni. Sportolni kell gyerekek."


Ne haragudj, ez súlyos bunkóság egy olyan "kövérrel" szemben (nem derült ki, hogy kövér-e), aki szeretne tenni azért, hogy jobb legyen az élete. Igen, a kövéreknek sem mindegy, hogy még kövérebbek lesznek-e. Lehet, hogy otthon nem látott jó példát, minden családtagja elhízott és csak most kezd föleszmélni, hogy ő nem akar ugyanarra a sorsra jutni, amire az elődei. Egy gyerek nem fog egészségesen élni (étkezni, sportolni), ha nincs előtte megfelelő minta. Én is most kezdek felébredni, ráeszmélni, hogy nem akarok zsír között "fuldokolni". És hidd el, aki komolyan gondolja, annak igenis számít még a gyümölcsben levő gyümölcscukor is, ha kövér is.

26/N

2011. febr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!