Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hanyas fokozaton kell hasznaln...

Belllllla kérdése:

Hanyas fokozaton kell hasznalni a szobabiciklit? hogy ne vastagodjon tole a vadlim

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
nekem van rajta 8 fokozat.mar igyis nagyon vastag a vadlim es inkabb azt akarom h vekonyabb legyen lemenjen rola a zsir.es azt hallottam h nemszabad a legnagyobb fokozaton mert csak vastagab lesz.
2010. dec. 30. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:

a vádlid nem nagyon vastagodik tőle, inkább a combod.


mindegyik szobabicikli más. próbád meg a legkisebb fokozaton és tekerjél 1 órát. ha tudnál mégtöbbet tekerni (mondjuk 1.5 órát), akkor sztem jó az a fokozat.

2010. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 fokozatos, én a 2-on szoktam, 32km/h-ás sebességgel, kb 50percig.
2010. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi.csak mar nem tudom h hogyis van ez mert mindenutt mast irnak.valaki azt mondja h eloszor ugyis a zsir eg el es csak utana fog izmosodni,valaki meg azt mondja h a sok edzestol csak meg vastagabb lesz.
2010. dec. 30. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nézd, én naponta tekerek 1-1,5 órát, vékonyabb és izmosabb a lábam. November elején kezdtem.

2010. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"koszi.csak mar nem tudom h hogyis van ez mert mindenutt mast irnak.valaki azt mondja h eloszor ugyis a zsir eg el es csak utana fog izmosodni,valaki meg azt mondja h a sok edzestol csak meg vastagabb lesz."


ez egyik se igaz!

vannak aerob és anaerob edzések.

aerob edzés során az égése közben sok oxigént igénylő zsírt égeti el a szervezet. aerob edzés közben az állóképességed és a kitartásod növekszik, az izomzatod NEM!

anaerob edzés során a szervezet az égése közben sokkal kevesebb oxigént igénylő glükózt égeti el. anaerob edzés közben az izomban apró szakadások jönnek létre, amit a szervezet úgy akar kivédeni, hogy nagyobb izmot épít(hogy a következő edzésen ne legyenek szakadások). ezt az edzésfajtát csak rövid ideig bírod(10-20 perc). az izom csak ilyen edzés közben növekszik.

2010. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hú, vagy 2,5 éve szobabicikliztem rendszeresen. Nekem a rekordom 8-as szinten 100 perc volt 30 km/h átlaggal, de tény, hogy addigra már kopott valamennyire a készülék, így nem volt akkora az ellenállás. Kérdésedre válaszolva biciklifüggő, hiszen nincsenek standard ellenállások eme készülékeknél. Olyan szintet válassz szerintem, ahol kellemesen elfáradsz egy idő után, kissé leizzadsz, de nem lesznek izomlázaid. ;)
2010. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ch csökkentéses diétával egészíted ki,vagy csak csökkented a napi ch bevitelt,akkor kizárt,hogy növekedne bármekkorát is.
2010. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!