Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januártól május végéig le...

Januártól május végéig le szeretnék adni 20 kg-ot.26/L,164 cm,88 kg. Lehetséges-e? Részletek lent

Figyelt kérdés

Részletek:

Soha nem voltam vékony testalkatú, mindig volt problémám a súlyommal. Ált. iskolában kézilabdáztam, elég erősen, mégis 8. osztályban 60 kg fölött voltam. 2 évvel ezelőtt 85 kg-t mértem, ekkor a 90 napos diétával lefogytam 70 kg-ra: Viszont 1 év után lassan visszajöttek a kilók, az epémet meg ki kellett venni.

Most elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább, és csinálok valamit.

Június elején esküvőre megyek (sajnos nem a sajátomra, hol vagyok én attól), ezért a május végét tűztem ki határidőnek. Ha kiszámolom, összesen 21 hét van addig, 5 hónap. Heti 1 kg-mal számolva akkor elérhető remélem a 20 kg úgy, hogy az ne jöjjön vissza.

Nem diétát szeretnék csinálni, hanem életmódváltásra készülök.

Több éve nem sportoltam, most fogok, és étkezésre figyelve reális cél lehet-e a 20 kg? Nem árt-e meg?

Köszönöm!


2010. dec. 30. 18:35
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem árt meg.Teljesen teljesíthető. Sok sikert és kitartást kívánok Neked! :)
2010. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyan ez a célom :)

Sok sikert!

2010. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)

Neked is sok sikert!!!

2011. jan. 1. 02:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Bombázó leszel!! :) Nekem -10 kg a cél márciusra. :) Majd írd meg, hányan csodáltak meg. :))
2011. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, legyen igazad ;-)

Neked is mindent bele!

2011. jan. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!