Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vékonyabbat/szálkásabbat...

Ha vékonyabbat/szálkásabbat szeretnék és nem izmosabbat?

Figyelt kérdés

A combommal nem vagyok megelégedve, 163 cm 60 kg vagyok, és a combomon látom a legtöbb felesleget. Innen szeretnék leadni. Mivel lehetne formálni, hogy vékonyabb legyen és ne izmosabb (mert ugye, attól is vastagodi).

Futással ? Esetleg a kangoo-ra gondoltam, nem tudom ?!


2011. jan. 1. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A futás/kocogás a legjobb! De más aerob sport is jó, ha sokat futkározol (foci, kosár, fallabda, tenisz stb)

arra ügyelj, hogy a torna (rubint réka, stb) ill. szobabicó erősítheti az izmaid.

2011. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ mellé diéta is!
2011. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, a diéta az persze, csak nem tudtam, hogy milyen torna/sport lenne a legjobb, de akkor mararadok a futás mellett, köszönöm :)
2011. jan. 1. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Csakis futás. Nekem tavaszra általában 52-54 centis a combom felül, ezt futással 49-re-50-re lehet csökknteni.
2011. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer kapnék választ,hogy mi a baja a nőknek az izommal a testükön.

Itt a válaszod egyébként.

[link]

Egyébként meg,ha ch csökkentéses szálkásító diétát csinálsz,akkor 1 centit sem nő semelyik izmod hiába edzel,viszont csökken a testzsír,amitől szálkásabb leszel.

2011. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom az izommal, sőt.. nekem tetszik, ha pl izmos egy női has, de a combomon van felesleg és vékony lábakat szeretnék, szerintem a legtöbb nőnek az a baja az izommal, hogy annak az a hátránya, hogy nem vékony.
2011. jan. 4. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!