Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogytál le...

Milyen módszerrel fogytál le a legkönnyebben, anélkül, hogy hamar vissza is ment volna a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

A kemény torna sajna kiesett, hasfali sérv miatt.


Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 30. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Kalória számlálás (szénhidrát, fehérje, zsír arányok figyelembevételével)
2011. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Életmód váltással értem el tartós eredményeket. Leszoktam a dohányzásról, ritkán iszom alkoholt, tudatosan egészségesen táplálkozok, ha szükségesen érzem diétázok, ha nem akkor is rendszeresen sportolok. A zsírvesztésen túl, folyamatosan változik a testem, erősödöm, feszesebb szebb a bőröm izomzatom, ha összehasonlítom az egy évvel ezelőtti magammal, óriási a változás, nemcsak külsőre, fizikailag is fitt vagyok végre. Neked is ezt javasolom, életmódváltás, nem olyan nehéz, csak elhatározás kérdése, aztán természetessé válik, és egy idővel csak csodálkozol nagyokat a tükörbe hogy mia fene történik veled! :) Hidd el megéri!
2011. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Az is bőven elég a lefogyáshoz,hogyha egyszerűen fele annyit eszel, mint eddig.

És ha a visszahízást elakarod kerülni,akkor a lefogyás után ne állj neki -bocs a szóért- zabálni.

2011. okt. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!