Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újonnan feltalált dolgot...

Újonnan feltalált dolgot hogyan kell "levédeni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok embernek az a baja, hogy nem tud lefogyni. S sok reklámban azt olvassuk, hogy 20-30 kg-okat fogynak le az emberek, de arra nem is gondolnak, hogy átlagosabb testalkatúaknak már sokkal nehezebb lefogyni illetve csak alkatot csinosítani. (5-6 kg mínusz).


A reklámokban sokkal vonzóbban hangzik, ha valaki lead 20 kg-ot, de valljuk be hogy ezt sokkal könnyebb, mivel szinte csak kevesebbet kell enni. Akin ekkora felesleg van, alapban nem normális dolog és a szervezet is törekszik visszaállítani mindent.


Aki csak szimplán kicsit hízott (kicsit nagyobb csak a hátsója, vastagabb a combja stb.) azoknak már sokkal nehezebb ezeket formásítani lefogyni, mert a szervezet erre nem törekszik.


Én egy nagyon speciális diétát-életmódot "találtam fel" pont ezen emberek számára, mivel én is ebben "szenvedek" (170cm 73kg), mely étrend-életmód mellett egyáltalán nem kell koplalni és nagyon szereted amit eszel.



Hol kell ezt esetleg levédeni, illetve valahogy "forgalomba hozni"?


Köszi előre is!


Üdv


25 L


2011. jan. 1. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Majd ha megnyertél pár fitnesz versenyt,Világbajnokságot,akkor maguktól megtalálnak a kiadók.Addig meg inkább legyél szerényebb,főleg ha túlsúlyos is vagy!

Amit meg az elején írsz,kapásból árulkodik a hozzá nem értésről.

Eleve az,hogy súlyban számítod a fogyást,nem testzsír% csökkentésben.És az is hibás,hogy mondjuk egy 40%os testzsírral rendelkező nőnek könnyebb fogyni,mintha egy 26%os szeretné csökkenteni 20%ra.Az utóbbinak sokkal könnyebb dolga van.

És semelyik diétában nem kell koplalni,amelyikben meg kell,az nem diéta hanem koplalás.

2011. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!