Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újonnan feltalált dolgot...

Újonnan feltalált dolgot hogyan kell "levédeni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok embernek az a baja, hogy nem tud lefogyni. S sok reklámban azt olvassuk, hogy 20-30 kg-okat fogynak le az emberek, de arra nem is gondolnak, hogy átlagosabb testalkatúaknak már sokkal nehezebb lefogyni illetve csak alkatot csinosítani. (5-6 kg mínusz).


A reklámokban sokkal vonzóbban hangzik, ha valaki lead 20 kg-ot, de valljuk be hogy ezt sokkal könnyebb, mivel szinte csak kevesebbet kell enni. Akin ekkora felesleg van, alapban nem normális dolog és a szervezet is törekszik visszaállítani mindent.


Aki csak szimplán kicsit hízott (kicsit nagyobb csak a hátsója, vastagabb a combja stb.) azoknak már sokkal nehezebb ezeket formásítani lefogyni, mert a szervezet erre nem törekszik.


Én egy nagyon speciális diétát-életmódot "találtam fel" pont ezen emberek számára, mivel én is ebben "szenvedek" (170cm 73kg), mely étrend-életmód mellett egyáltalán nem kell koplalni és nagyon szereted amit eszel.



Hol kell ezt esetleg levédeni, illetve valahogy "forgalomba hozni"?


Köszi előre is!


Üdv


25 L


2011. jan. 1. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szabványügyi Hivatal.


Remélem van egypár millió dollárod (+ügyvédek), mert nem kétfilléres tétel a levédetés.

2011. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 1. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor gondolkozz ezen, ha már leadtad a felesleges 10 kilódat.

És ne felejtsd el, hogy a 20-30 kiló plusz is 1, 2, 5, 10 kilóval kezdődik. És nem igaz, hogy 20 kilót könnyebb fogyni kevesebb evéssel, mert nem véletlenül híztak 20 kilót. Ha tudnának kevesebbet enni, nem lenne a 20 kiló felesleg.

Amúgy 5 kilót is lehet kevesebb evéssel fogyni. Ha van annyi akaraterőd, hogy tényleg kevesebbet eszel. De általában nincs, ahogy a 20 kiló felesleggel rendelkezőknek sincs.

2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem igaz, hogy 20 kilót könnyebb lefogyni, mint 5-öt. Érdekes én is lefogytam 5 kilót és nem volt nehéz. Tényleg feltaláltál olyan diétát, amiben nem kell koplalni, szereted amit eszel, és lehet fogyni? Szerinted a sportolók mit csinálnak? Ilyen életmód meg étrend már évek óta rengeteg van, csak senki nem csinálja, mert h.ülyék... Aki normális, nem koplal. Én sem koplaltam, és mindig finomakat ettem. Most akkor én is védessem le? A másik meg, minek akarod levédetni? Van egy csomó fórum meg oldal, ahol ez a téma, a diéta meg a fogyókúra. Írsz egy cikket, aztán beküldöd, odaírod a neved, és annyi. Mit akarsz levédetni? Híres akarsz lenni ezzel? Nehogy azt hidd, hogy neked jutott eszedbe a hihetetlen ötlet, hogy koplalás nélkül lehet fogyni... Ha egy kicsit tájékozódnál a témában, akkor egyrészt nem gondolnál h.ülyeségeket, de nem is írnál... 20 kilót könnyebb leadni, mint 5-öt... akkor neked nagyon jól mehet a diéta, ha 5 kilót nem tudsz leadni... grat...
2011. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne osztogassátok szegényt, és ha híres akar lenni vele? és ha tényleg olyat talált fel, ami eddig senkinek nem jutott eszébe, és megváltoztatja akár a te életedet is?
2011. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Foglald össze a találmányod lényegét egy könyvben megírva,és a könyvet védesd le.Szerintem így egyszerűbb,bár te tudod.
2011. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is könnyebb le adni több kilot, hiszen aki fogyózik, nagyobb súllyal, hamarabb ér el eredményt, mint egy olyan, aki 3at akar fogyni.
2011. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akik átlagos testalkatúak (nem a hízékony típusba tartoznak) és van rajtuk felesleg, általában mindenféle kaját összeesznek (édességet, sok tésztát stb.) és nem sportolnak.

Ha valaki odafigyel az étkezésre és elkezd sportolni, előbb-utóbb megoldódik a problémája függetlenül attól, hány kg az illető.


Pl. a Norbi diétában sem kell lemondani kajákról, csak oda kell figyelned mit mikor eszel.


De nem akarom elvenni a kedvedet. Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Aztán vagy elismerik vagy nem.

2011. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert h.ülye...
2011. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

*szerintem is könnyebb le adni több kilot, hiszen aki fogyózik, nagyobb súllyal, hamarabb ér el eredményt, mint egy olyan, aki 3at akar fogyni.


Helyes! Akkor akinek csak 3 kiló feleslege van, szedjen fel hozzá még 17-et, és akkor hamar lesz majd sikerélménye! Hűűű de szuper, most találtam fel egy forradalmian új fogyókúrás módszert! :)

2011. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!