Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vádliból hogyan lehet fogyni?

Vádliból hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Gondolom ha mindenem fogy, fogy valamit a vádlim is, de már ott tartok, hogy sokat fogytam, vádli mégis maradt amolyan nagy, vastag rondaság.

Tornázok is, aerobicra járok, de úgy gondolom, ha kifejezetten vádlira "gyúrnék" akkor még vastagabb lenne. Vagy rosszul gondolom?


2011. jan. 1. 20:47
 1/7 anonim válasza:
Hátt, nehéz kérdés. Szerintem, ha tényleg gyúrnál rá, például edzéstermi edzés, akkor az túl izmossá tenné. Az igaz, ha mindened fogy, akkor a vádlid is, de ott csak nagyon soká. Ha egyszerű feladatokkal edzegeted, égetsz zsírt, és mivel az izom, formás lesz. Tehát diétázz, és eddz gyengén vádlira.
2011. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam észrevenni, ha jövök haza iskolából, hogy ha sietve sétálok, úgy hogy fáj a vádlim, akkor utána mintha vékonyabb lenne.. LEgalább is igy látom..
2011. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Szerintem vádliból nem lehet fogyni! Izom az egész! Ha gyúrsz rá, akkor csak vastagodni fog!
2011. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mondja már meg valaki, hogyan HÍZZAK combra.... Please!!!!!
2011. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a pont.


Akkor csak gyengén edzek rá, abból baj nem lehet, sétálni pedig már így is rengeteget sétálok gyors tempóban, talán az sem árthat. :)

2011. jan. 2. 05:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Jógát tudom ajánlani :) nekem is erős a vádlim, de mióta jógázok láthatóan vékonyodottés az a kis hús ami van a bőr alatt is kevesebb lett :) én szeretem nagyon.
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Callanetics-rol hallottam.
2012. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!