Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belső combból és vádliból...

Belső combból és vádliból szeretnék fogyni, ezt görkorcsolyázással vagy futással érem el előbb? vagy esetleg más ötlet? HOGY LESZ ILYEN LÁBAM?

Figyelt kérdés

ilyen lábakat szeretnék:

[link]


most ilyen lábam van(kb):

[link]


2010. ápr. 13. 19:56
1 2
 1/14 anonim válasza:

énis olyat akarok. *.*

én már elég régóta görkorizom aktívan, és szép feneket csinál. én a combomon kevésbé látom, de elég kritikus vagyok. mások szerint szép lábam van.

2010. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

egyikkel se. az a láb, ami neked tetszik, egy anorexiás lába...

a sporttal szép formás, izmos lábad lesz. de nem ilyen! :)

2010. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
És mint a többi 1000 hasonló kérdésre - erre is az a válasz, hogy célzott fogyás nincs, csak mindenhonnan lehet.
2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincs célzott fogyás... de akkor hogyan?:D
2010. ápr. 13. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Genetika. Ha nem ilyen alapból, kkor nem is lesz ilyen. De emiatt ne aggódj, mert amugy is csunya az amilyet szeretnél, pálcika. A sportot viszont ajánlom, attól jól fog kinézni.
2010. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Belso comb: tegyel egy labdat a ket terded koze es nyomd ossze, majd lazisd, ezt naponta minnel tobbszor vegezheted. Vadli: allj kuszobre, de ugy, hogy a sarkad leerjen, majd emeld fel magad, aztan megint engedd le a sarkad a kuszobrol, megint emeld, erezheted rogton a hatasat a gyakorlatnak.

Remelem erthetoen irtam le. Sok sikert!

2010. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolso vagyok!

Az elobb nem neztem a kepeket meg..haaat...az elso egy anorexias 10 eves kislany laba, szerintem ne akarj ilyeneket, nagyon csunya szerintem. A masodik is nagyon vekony, de valamivel jobb talan, vagy csak azert tunik ugy, mert farmernadragot visel?...

2010. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan. Nyilván onnan tűnik el legkésőbb, ahol a legtöbb zsír van. Másrészről meg férfiszemmel te nem vagy normális. undorító pálcikalábat akarsz? Hidd el nem bejövős, a második kép sokkal szebb, kicsit javíthatnál az önértékeléseden.
2010. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát bocsánat mindenkitől....nekem ez az anorexiás tetszik :/

:) szerintem szép...valaki szerint nem..én elfogadom!

köszönöm a válaszokat!:)

2010. ápr. 13. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Fuss.. Nekem attól vékonyodott a lábam.
2010. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!