Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki Rubint Rékára tornázott...

Aki Rubint Rékára tornázott annak mennyi idő után látszott meg az eredmény? És milyen gyakran csinálta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az Add önmagad 1-2-3-mat csináltam heti 5x

és kb 1 hónap után nekem cm-ben látható volt az eredmény!!

Meg feszesedtem is

2011. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én heti 3 x 2 órát( nem egyben a 2 órát, hanem egyiket kora délután, a másikat este fele) tornáztam rá és 1 hónap alatt lement 5 kiló, de ehhez segített persze a diéta is, anélkül nem lenne tartós. Ennek már másfél éve és azóta sem jött vissza az 5 kiló. :) 48 kg vagyok most. (155 cm vagyok, mielőtt beszólna valami nagyokos, hogy beteg vagyok ennyi kilóval :D)


19L

2011. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én november végén kezdtem tornázni a 2009-es DVD-jére, azóta a lapos fenekem kezd kerekedni. :D A hasam is lejjebb ment, a combom is karcsúsodik. Persze mellette kevesebb édességet és zsíros kaját eszek, több zöldséget és gyümölcsöt.

Ami még fontos, az a folyadék! Igyál sok vizet!

És persze kitartás!!! ;)


26/L

2011. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó!te csinálod a 2009-esről a hasizmot és lejjebb ment a hasad?a táplálkozásodra figyelsz?
2011. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!