Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nehéz fogyni 10-13 kg-ot?

Nehéz fogyni 10-13 kg-ot?

Figyelt kérdés
76 kg vagyok és 172 cm. Kellene fogynom 10-13 kg-ot. Nehéz lesz? Milyen egyszerűbb taktikával érhetem el kb mondjuk nyárig?
2011. jan. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt simán meg lehet csinálni. Viszont mozogni kell hozzá - mégpedig azért, mert bár le lehet adni csupán azzal is, hogy másként eszel, viszont ha mozogsz és úgy meg le, úgy az eredmény is sokkaaal tartósabb lesz.
2011. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is ilyen magas vagyok, és ennyi kiló, nyáron jó lenne végre jól kinézni.. Simán meg lehetne egyébként csinálni, nyár még messze van. Én megpróbálok többet mozogni, ha jó idő lesz, elkezdek újra bicajozni, talán futok is majd néha. Leszokom az esti evésről, 6 után már nem nagyon és a cukrot is kerülni fogom.(cukros üdítők, édességek, sütik) Talán a legfontosabb, hogy akkor eszem majd, ha éhes leszek, mert sokszor van, hogy az ember csak unalomból eszik, és nem is kívánja annyira, csak nehéz eldönteni, hogy most melyik is valójában, de idővel rájössz. És persze a sok folyadék, esetleg zöld tea.

Kb. két hónapja diétázom ezekkel az apró türkökkel, és már 6kg-ot fogytam, ünnepek alatt sem jött vissza.

2011. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudjatok... a legnagyobb problema az,hogy az ember altalaban halazgatja a dolgokat. "Na majd holnaptol elkezdek fogyokurazni", "Ezt meg megeszem,de hetfotol tenyleg fogyokurazok"... stb.
2011. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
halasztgatja*
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!