Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én egy 21 éves lány vagyok...

én egy 21 éves lány vagyok 93kg vagyok. Szertnék lefogyni de nem birom a sportot! Mit javasoltok hogy rendesen étkezhessek de közben fogyjak is?

Figyelt kérdés
Meg egy másik kérdés ezzel kapcsolatban.Van egy fiu 3éve van koztünk szexuális kapcsolat de állandóan csak bunkozik velem de ha ketten vAGYUNK nagyon kedves velem. Mit tegyek hogy mások elött is felvállaljon?
2011. jan. 2. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"...Mit tegyek hogy mások előtt is felvállaljon?..."


Valszeg lefogysz akkor jobb esélyed lesz, de mindenek alapja hogy ne tűrd el a bunkózást, persze akkor benne van a pakliban egy esetleges szakítás is, ha nem hagyja abba.


Ha nincs speciális betegség mindenki le tud fogyni!

Minden fogyókúra alapja korlátozott kalória bevitel és/vagy mozgás.

Néha elő jön olyan fogyókúrák akik ezt az elvet megvariálják hülyeségből vagy marketing okokból (vércsoport diéta, 90 napos szelektív), de ezek inkább ártanak, mert mazochista módszer a jo-jo effektushoz vezet.


Akármi mellett döntesz is, csináld meg azt, hogy letöltesz egy kalória táblát (szerzel egy grammra pontosan mérő mérleget) és számold össze, hogy egy nap mennyi a beviteled (2-3 napon keresztül). Meg fogsz lepődni!

Helyből azt tippelem, hogy 2500-3000kcal-nál többet viszel be.

A normál, olyan 1800kcal, ha fogyni akarsz akkor pedig 1200kcal.


Mindenesetre kell majd egy életmód váltás és jó adag eltökéltség is.


Hajrá!

2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kirúgod és keresel egy olyat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy és felvállal. Ha nem fogad el, nem vállal fel, az sajna azt jelenti, hogy nem szeret. És ha vékonyabban szeretNE, akkor sem szeret, mert nem vagy vékony. Egy fantomba szerelmes, meg a lehetőségbe. De a leírásod alapján inkább csak a szexben... Nem vesztes sokat, ha megszabadulsz tőle.


A másik. A hízás/fogyás 70%-ban a kaján, 30%-ban a sporton múlik. Sétálni tudsz. Napi 1 óra séta bőven megteszi 93 kilósan, legalábbis az elején. Ha ezt sem "bírod", "nincs időd", akkor nem akarsz igazán lefogyni, akkor meg nem lehet rajtad segíteni.

A kaja meg nem mindegy, milyen. Éhezni nem szabad, alacsony szénhidráttartalmú dolgokkal kell jóllakni.

De én először egy kivizsgálást javasolnék, nem hiszem, hogy véletlenül lettél 21 éves korodra 93 kiló.

2011. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próváld ki norbi duci tréning videóját megcsinálod mondjuk 2 hétig minden nap egyszer az csak harminc perc utána 2 hétig kétszer. Utána válhatsz mondjuk norbi kiképzés videóra. Szerintm simán menne ezek nem ugrálós megeröltető dvdék de mozgás növeli az állóképességet és a közérzetedre is pozitiv hatással van. Ha mellé sétálsz szobapiciglizel vagy pár felülés az sokat számit. Ételknél pedig délelőtt gyümölcs rizs husi délután mehet zöldség és hús. Minnél többször keveset zöldségekből főként nyersen. sok sok folyadék kerüld a tejtermékeket. Én így fogytom 93 kilóról most vagyok 78. Még szeretnék 10kg leadni. Én se sportoltam sokáig balesett miatt de a norbi dvdékkel visszarázódtam úgy, hogy már edzőterembe és aerobik órákra járok ls mind ez 14 hét alatt. 20L
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó,hogy nem bírod a sportot.Szerezz be otthonra egy szoba bicajt,és számold ki a napi kalóriabeviteled,majd havonta csökkentsd 500kalóriával.Csak a ch-t csökkentsd,fehérjét ehetsz amennyit akarsz.

A fiúval kapcsolatban meg egyértelmű a dolog.Le kell fogynod,egészséges diétával és mozgással.Egy férfit meg nagyban minősít a nője.Ez kb ugyanaz,ha lenne egy nagyon szép csajom,de nem lehetne vele társaságba menni,mert egy mocskos szájú trágár iszákos nőszemély lenne.Ez engem is minősítene.

2011. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kenyereket, cukros dolgokat, tésztákat, zsíros ételeket kerüld, amennyire tudod!

Fehérjedús ételeket fogyassz!

Szobabicikli, otthoni tornák.


A fiút meg elküldöd a búsba... Én is voltam 83 kg (ez tudom, kevesebb, de lehet, Te magasabb vagy), mégsem mentem volna bele ilyenbe soha. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled!

Találsz olyat, aki elfogad úgy, ahogy vagy, és akkor talán könnyebben megy a változtatás.

2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!