Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hasammal?

Mit csináljak a hasammal?

Figyelt kérdés

Ezeket eszem általában:

sok zöldség

hal / borjúhús / csirkemell

és max.1 kefir


szóval most szénhidrátot nem eszek 1-2 hétig!! de!!

annyira felpuuffad a hasam esténként a zöldségektől, hogy ijesztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!


iszom a csalán teát meg ilyen vízhajtókat, hogy jobb legyen

meg tornázok


reggelre általában elmúlik ez a haspuffadás

de!!! ilyenkor mikor felpuffad,akkor a melleimet is túléri


mit csináljak????????? köszi


2011. jan. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is a zöldségekben is van szénhidrát. Sőt.

Másodszor, nem írtad, hogy hányszor eszel egy nap, és konkrétan mit. AZ, hogy zöldséget, meg húst, az lehet csülkös bableves is, meg rostoncsikre párolt zöldséggel is...

2011. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy mi köze a vízhajtásnak a puffadáshoz? Csak mondom, hogy semmi... Sőt ezek a teák sokszor csak izgatják a beleket, az embernek hasmenése lesz, viszont a bélbolyhok meg lemosódnak, ami miatt meg később székrekedésed lesz, mert az anyagcsere lelassul. Ettől is lehet puffadni.
2011. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ezt leírtad, mert nem tudtam, hogy mellékhatásai is lehet a teáknak.Minden nap iszok 1-2 csészével ilyen gyógyteakeverékeket, azt hittem, hogy pont ezzel használok a mostanában kialakult székrekedésemnek.


Zöldség alatt ezeket értem, pl. ma:

150g karfiol, jégsaláta, fejessaláta levelek,

1 paradicsom, 1/4 uborka, 1 marék spenót

2011. jan. 4. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A karfiol puffaszt... azt hanyagold.
2011. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszi szépen!!!!
2011. jan. 4. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Hát, igen... ezektől én is puffadnék! :D A saláta is felfúj, hát még a karfiol! :D Én párolt répát, cukkinit, roston gombát, paradicsomot, paprikát szoktam enni főleg. Ezek nem fújnak!
2011. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!