Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem minél több...

Bala82 kérdése:

Írnátok nekem minél több kiemelkedő fehérjetartalmú ételt, alapanyagot? Ezeknek magas a ch. -ja?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fogyózom, megy is szépen (17kg/4 hónap), de most az itthoni mozgást lecseréltem konditeremre, mert ha eltűnik a zsír, nem mindegy mennyire gizda test marad :). Konditermi viszonylatban nagyon kis súlyokkal birok még edzeni. Abban is segíthetnétek, hogy indokolt-e számomra a teremben mindenki által fogyasztott fehérjeturmix. Hetente 3 alkalommal járok 1,5-2 órát edzeni, 30perc kardi, a többi izomnövelő, erősítő gyakorlat.A teljesség kedvéért 28 éves ffi. vagyok. KÖSZÖNÖM!!!
2011. jan. 5. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
csirkemell, sovány husok, halak, tojás, túró, kefír, joghurt, szója-ezeknek nem magas a ch tartalma
2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!