Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrát- illetőleg cukordié...

Szénhidrát- illetőleg cukordiétások, egy tányér borsó levesben mennyi szénhidrát van?

Figyelt kérdés

Sima egyszerű, vegyes zöldséges borsó levesre gondolok, habarás és tészta nélkül.

Minden helyen mást írnak a táblázatokban, nem igazodok el rajta, hogy akkor most mennyi?


2011. jan. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy 200 ne szórakozz már ,ne hogy már azt se egyél.Egyébként meg attól is függ mi van benne.
2011. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

200?

Na, neeee!

"Értem én a tréfát, csak mindig szeretem."

( Szamba c.film )

:))

Kicsit komolyabb választ várok.

Előre is köszi.

2011. jan. 5. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:

Helyesbítés:

*Értem én a tréfát, csak nem mindig szeretem.

2011. jan. 5. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
hát attól függ hány gramm volt. amúgy a bodybuilder oldalon azt találtam hogy 85 gramm zöldborsóban 11 gramm szénhidrát van. tehát ha mondjuk a levesedben volt ennyi borsó plusz még más zöldség akkor minimum 15-20 gramm szénhidrát. de ezt akkor lehetne pontosan tudni ha lemérted volna a zöldségeket.. :) amúgy meg szerintem ezen annyira ne aggódj. én is szénhidrátcsökkentett diétán vagyok de a zöldségeket nyugodtan megeszem.(persze nem kilószámra)
2011. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ennyi lehet kb. mert semmit nem vittem benne túlzásba, mármint az arányokon.

Mivel terhességi vércukor ingadozásom van, 180 g-os CH-diéta van előírva, és mindent be kell tartani.

2011. jan. 5. 20:03
 6/6 anonim válasza:
Aranyérrel küzdök már két éve,sokat vérzik ,cukordiétával probálkozom és eröspaprikával de sokszor visszatér,a kicsit magas vércukor miatt ? Vagy már végbélrákos vagyok ? Milyen élelniszerek v.italok segítenek ? Valaki meg tudna menteni a napi vérzésektöl ? sokszor járok kontrollra,már bélvarrásom is volt kétszer és mindig az a jelszó: gyere 5 hét múlva. Sajnos bele vagyok kényszerítve ülésba busz,elötte 20- évig álló munka. Reménytelen ? Köszi jani
2017. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!