Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet és edzést...

Milyen étrendet és edzést javasoltuk zsírégetésre?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázni akarok, nem akarok koplalni, hanem szépen lassan leadni a fölöslegemet sok mozgással, viszont szeretném, ha a kockák is előbújnának a hasamon.

181 cm és 82kg vagyok , a derékbőségem 91cm-es.(A testzsír kb 21%. Hason,combon és háton van. Milyen legyen a napi rutinom, mit mozogjak és mennyit? Mit szabad ennem pontosan? (tudom, hogy rengeteg étrendet lehet találni neten, de azok általában mind a testépítésre vagy a fogyókúrára van)


2011. jan. 5. 19:12
 1/2 anonim válasza:
51%

Nekem tuti bevált a következő: este 6 után ne egyél semmit, de egészen addig bármi lehet, persze módjával. Mozgás pedig: heti minimum 3-4X 1 óra intenzív. Ha bírja a térded az ugrálást, akkor az ugrálókötelezést tudom javasolni, nem kell se kondi terembe menni, se más helyen pénzt kiadni a mozgásért. Olcsó, gyors, hatásos. Én anno 4 hónap alatt ezzel a módszerrel 18 kilót fogytam. Igaz minden nap mozogtam 1 órát, ami fél óra ugrálókötelezésből és fél óra erősítésből állt (comb, fenék, has, hát, karok)És nem koplaltam!

Sok sikert! :)

2011. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
Anita Bean: Modern sporttáplákozás, olvasd végig és megtudod! (az igazságot)
2011. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!