Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen segítséget tudtok...

Milyen segítséget tudtok nekem ajánlani? Nem tudok ellenállni. Állandó evési kényszert érzek! Úgy érzem megőrülök, ha nem vehetek egy falatot a számba! Valami módszer, vagy esetleg webes oldal, ami segíthetne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rágózz.
2011. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :))rem. valamennyire legyőzöm magamat és sikerül, ha mán nm az ivós módszerrel!!
2011. jan. 7. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Csipkerozsi!Talan a kerdesre kellene valaszolni ...Te egyszeruen megismetelted egy fenti valaszt(kb).Az hogy akaratero,egyaltalan nem sertesnek szantam,mert ez az igazsag.Altalaban mindenki rafogja valamire.Es akkor nyugodtan zabal.En is igy voltam,pajzsmirigy alulmukodesem van(igaz,kezelem)de az elejen mindenkinek azt hajtogattam,hogyez az oka annak hogy lassan szaz kilos voltam.Aztan megszuletett a kislanyom es amikor magas vernyomassal beszedultem a haziorvoshoz O azt mondta hogy azert nem kene fiatalon meghalni mert azt a gyereket fel kene nevelni!Na ez akkora pofon volt nekem hogy nem kellett semmifele szakorvos hanem csak a lelkiismeretem...Szinte nem mertem annak a picigyeeknek a szemebe nezni amikor hazaertem.Azota fogytam harminc kilot es megtanultam a lecket....
2011. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 csipkerózsika ***** válasza:

Ha figyelmesen olvastál volna, akkor láthattad volna, hogy válaszoltam a kérdésre: figyeljen oda magára, hogy valójában mire van szüksége, mert nem az állandó evésre, tehát akkor valami más hiányzik neki.

Gratulálok a sikeredhez. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ha valaki problémával küzd és azt megosztja másokkal, nem szép becsmérlő és kioktató hangnemben válaszolni. Pedig ahogy észreveszem, ez itt elég jellemző.

2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!