Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrás tabletták tényleg...

A fogyókúrás tabletták tényleg tobbet ártanak mint használnak?

Figyelt kérdés

167/85 kg vagyok.. 17/L Az orvosom ajánlott nekem fogyókúrás tablettákat 4321 detox,chrono,....

ami 3 részbol áll 1 hónapig kell osszesen szedni ezeket es 90 euróba kerulnek. Az ajanlópapíron ott van hogy 96%-ban garantált fogyás..stb.


De viszont anyum nem akarja nekem ezt megvenni, mert hogy szerinte nem érnek az ilyenek semmit, sot inkább rontonak a helyzetemen....de ha orvos ajánlotta akkor mégiscsak jónak kellene lenniuk..nem?


2011. jan. 7. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, akkor már mindenki skinny bastard lenne. vitaminra szukséged van, de fogyitablettára semmi esetben !! az orvosod meg kap a 90bol 10et, persze hogy megéri ... neki !
2011. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keressrá a p57 hoodia cactus s.c.-re

Én most azon élek eddig egész jó mert télleg csökkenti az étvágyat de viszont hajnalok hajnalán néha felkelek,aztán nagyjából ennyi...

de ahány pirula annyi mellékhatás...

a legjobb lenne pirula nélkül kondizni és fogyizni...

Üdv!

2011. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy előember.Miért nem rendszeres sportot és szénhidrát csökkentéses diétát javasolt?

Garantált fogyás?De miből és milyen áron?Az,hogy egy tabletta elveszi az étvágyad az nem fogyókúra.


Ebben anyukádra hallgass,habár elsősorban az ő hibája a mostani állapotod és gondolom a bőrödnek is annyi már,de nem így kell lefogyni.


A gyógyszer árából simán kijönne,ha elmennél egy személyi edzőhöz,aki mesélne neked a test működéséről,írna egy étrendet,edzéstervet és veled is edzene.

2011. jan. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:

Egyrészt az orvosod tényleg elmebeteg. Nem fogsz tabletáttól soha fogyni magában, ez maximum csak diéta és sport mellett működne, de annyit nem hoz, hogy legyen értelme szedni úgy igazán.


Sportolj és táplálkozz megfelelően, azzal érhetsz el látványos és tartós eredményt kizárólag.

2011. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyire személyre szabott a tabletta???

Amugy az orvosok egytől egyik hitvány kutyák akiket csak a pénz hajt!!!!!

2011. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!