Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő a súlytartáshoz?

Ez megfelelő a súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
18/f 177 cm a súlyom olyan 70 kiló körül van. Tegnap direkt lemértem, hogy mennyit eszek és szeretném megtudni, hogy kb hány kalória és megfelelő-e a súlytartáshoz: 80g bolti szalonna, 100g kenyér, 100g zsömle, 40g csirkemell, 50g paprika és uborka 30g edámi sajt 100g virsli és még ettem reggel pudingot arról tudom, hogy 200kcal körül van. Főtt ételt is szoktam enni csak sajnos ma az kimaradt.
2011. jan. 10. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szalonna?puding?ilyesmiből csak ritkán egyél!ha már kenyér,legyen barna v rozskenyér.a zsömle sem a legjobb,tkp semmi sem jó ami fehér lisztből készül.a sajtból is érdemes olyat választani ami nem túl zsíros,pl mozzarella v Anikó sajt.figyelj arra h sok zöldséget egyél,ha lehet minden étkezésnél legyen vmi saláta v savanyúság.tejtermékből soványat.a kalóriabevitel nagyban függ nemtől,kortól,fizikai aktivitástól,egyéni adottságoktól,ezért nehéz megmondani h pont neked mennyire van szükséged.kerüld a cukros,zsíros,fehér lisztes dolgokat és a sok nassot.
2011. jan. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. És kb mennyi kalória lehetett ez?
2011. jan. 11. 06:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Súlytartó étrendbe heti 1szer simán belefér egy puding :) elvégre súlyt tartasz :D arra ügyelj, hogy ne minden nap egyél szalonnát, meg ilyesmit...

40 g csirkemell SONKA? mert ha nem sonka, hanem a rendes párolt csirkehusi, akkor tökre kevés... a zöldség is kevés sztem:( Én minimum 20-30 dkg gyümit, és min. 30 dkg gyümit (300 gramm) eszek minden nap% 50 g zöldség sztem semmi...

2011. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vok:

1 zsemle - 150 kcal.

40 g csirkemell <- 112 kcal/100 g a csirkemell, 40 gramm kb. 45 kcal körül van.

50 g paprika - 10 kcal.

50 g uborka - 5 kcal.

30 g edámi - 105 kcal.

100 g virsli - fú ezt nem tom:/ 1 virsli kb. 100-160 kcal szokott lenni.

+ a puding amit mondtál.

2011. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt:

kenyér 100 g: 245-255 kcal.

szalonnát nem tom, de több száz kcallal számolj mert rengeteg a zsír benne:S

2011. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!