Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáshoz ez a napi menü...

Súlytartáshoz ez a napi menü megfelelő?

Figyelt kérdés

Már lefogytam, és a súlyomat szeretném csak tartani. Ez az étrend (persze némi variálással) megfelelő hozzá? Köszönöm szépen a válaszokat!


Reggeli: két szelet rozskenyér + pulykasonka + sajt + paprika, paradicsom, paradicsompaprika, hagyma


Tízórai: valami nem túl édes gyümölcs


Ebéd: csirkemell + párolt zöldborsó + répa


Vacsora: tejfölös, paradicsomos uborkasaláta + maradék csirkehusi


2010. nov. 1. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hú ez tökjó!:D
2010. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
a tejfolt felejtsd el.
2010. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 1. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Hú ez nagyon fincsi és szerintem teljesen rendben van! Mondjuk én hasonló étrenddel fogytam le elég hamar, úgyhogy lehet hogy a súlytartáshoz még kicsit kevés is. Tejfölt is ettem, úgyhogy szerintem tejfölt is simán ehetsz, persze csak keveset és mérsékelten zsírosat.
2010. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2010. nov. 1. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút jó!Tejfölből meg tudsz venni 12%-os zsirtartalmút is!Végre valaki aki nem koplal,hanem ésszel táplálkozik!!:)Igy tovább!;)
2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez eléggé fogyókúrás étrend, az alkatodtól és az életmódodtól függ, de ne csodálkozz, ha tovább fogysz. Nyugodtan egyél tejfölt, ez nem fogyókúra, sőt némi zsiradékra szükség is van. Egyébként teljesen egészséges.
2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ! Igen, picit kevésnek tűnik, de 53 kiló vagyok, és nem élek túl aktív életet... szóval az energiaszükségletem elég alacsony.
2010. nov. 1. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Még vékony is vagy eléggé, a súlyod tök jó, ha nem nézel ki anorexiásnak :)

Nagyon jó ez a menü, egy kicsit több gyümölcsöt ehetnél mondjuk uzsira, tízóraira :)

2010. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvastátok a kérdést? Súlytartáshoz!!!

Akkor mi a gond a tejföllel?? Ráadásul kell van 1 kanál a salátára...


Kérdező, tökéletes, még fogyókúrához is az lenne, a zsíros tejföllel is.

2010. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!