Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez súlytartáshoz megfelelő...

Ez súlytartáshoz megfelelő volt ma?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 172 centi 57 kg, és súlyt szeretnék tartani, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a mai étrendem megfelelő volt ahhoz,hogy súlyt tartsak, vagy ez már nagyon sok?


reggeli: kb 30 g cukormentes müzli, fél dl laktózmentes tejjel, 1 zöld alma


tízórai: 1 kisebb narancs


ebéd: kb 10 dkg csirkemell teljesen olaj nélkül grillezve, kb 2 kanálnyi vadrizs, saláta (zeller, újhagyma, paradicsom)


később 2 kicsi vérnarancs


vacsi: 6-kor: 10 dkg sovány túró néhány szelet kígyóuborka, fél paradicsom, zeller


2011. febr. 9. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy tartsd a súlyodat ez kevés kalória. Ettől tuti fogyni fogsz. Egyél rendesen, nyugodtan ehetsz több szénhidrátot is.

Vannak kalkulátorok a neten, amivel kiszámolhatod, hogy naponta mennyi az a kalória, amit a tevékenységeiddel elégetsz. Annyit vigyél be, és marad a súlyod.

2011. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó volt.
2011. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1 hónapja így étkezem, ennél jóval többet eszek, és FOGYOK (70 kg-ról indultam). szóval ez baromi kevés, főleg szénhidrátra... kora délutánig nyugodtan ehetsz több ch-t. fél deci tej? :D az kb egy kortyra sem elég
2011. febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!