Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha teljesen kiiktatom a...

Ha teljesen kiiktatom a kenyeret, de azon kívül mindent megeszek és csak este 6-7ig, fogok fogyni/hízni? 49 kg vagyok, csak szeretném tartani a súlyomat és szeretném ha ne rakódna le rám semmiféle zsír. :S

Figyelt kérdés

Minden reggel megiszom egy pohár zöld (ritkán más) teát, cukor nélkül, elhagytam a sót és ritkán eszem édességet.

Ha reggelire eszem egy nagyon kevés vajazott kekszet mondjuk vagy ehhez hasonlókat, ebédre meg megeszem egy egész tányér ételt, hízni fogok?? Vacsorára semmi, esetleg valami gyümölcs.


19L


2011. jan. 13. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kedves 19/l. Inkább sportolj valamit, mint hogy butaságokat kérdezel. Nem vagy kövér. Sem átlagos testalkatú. Sovány vagy. Zsír kell valamennyi. Koplalni nem érdemes sose, egyél normálisan, és sportolj!

Én nem eszek kenyeret, nem iszok cukros teát meg löttyöket, de nem sportolok, és kövér vagyok.

Enni kell. Egy tányér ételtől nem fogsz elhízni. A harmadik repeta spagettitől talán.

2011. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

reggelire egyél valami tojást vagy túró, ebédre amennyit akarsz (mondjuk vmennyi leves is jó). és vacsorára egyél vmit, mert ez így teljes koplalás...

ha súlyt akarsz tartani, akkor figyelj arra oda, hogy mennyi szénhidrátot viszel be, és alacsonyabb szénhidráttartalmú kajákat egyél. Ennyi az egész, de amit írtál az kemény koplalás...

Ha nagyon nem akarsz vacsizni, akkor egyél egy doboz kefírt, vagy sovány csirkehusit

2011. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De mi értelme élni, ha minden sótlan, édesség nulla, koplalsz és éhezel?
2011. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a testsúlyod az életkorodnak megfelelő legyen (49 kg!), 160 cm-nél alacsonyabbnak kell lenned. Ha nem vagy az, akkor fordulj szakemberhez, mielőtt végképp elhatalmasodik rajtad az anorexia.
2011. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

162 cm vagyok de higgyétek el, hogy nem vagyok sovány!!! Akár képet is tudok linkelni.

És mi az az étel, amiben sok szénhidrát van? Tornázom, minden este megcsinálok egy rövidke "tornasorozatot", már közel egy éve, csak most fog ez a dolog szünetelni mert vizsgaidőszak van és nem érek rá.

:)

Most tervezem, hogy mikor ennek vége, majd eljárok futni. Az jót tesz? És a nem túl nagy melleim lefogynak tőle?? :S

Régebben volt, hogy koplaltam, mondjuk ettem napi egyszer és akkor is csak egy szelet kenyeret, voltam 47 kiló de az sem volt olyan kevés és azóta híztam. Tartani szeretném ezt a súlyt vagy fogyni, de semmiképp nem akarok zsírosodni. :S

Köszi a tanácsokat!!

Azért nem sózom az ételeket, mert nem szeretem :), az édességet imádom, de hát áldozatokat kell hozni. :)

2011. jan. 13. 10:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ezzel a te nem akarsz zsírt magadra csak egy bökkenő van a testzsír irányítja a hormonjaidat és ha vészesen lefogysz belőle akkor nem fogsz menstruálni és a hormonjaid megbolondulnak! Én úgy jártam h gyárban kezdtem dolgozni kemény fizikai munka volt, h időm se volt enni lefogytam a 40 kilómból még 4-et és nem jött meg dokihoz mentem, aki megállapította, h túl kevés a testzsír %-om és addig míg nem hízok meg nem is fog megjönni nos azóta is várom mert még mindig ott dolgozok! Szóval csak óvatosan én azt tudom neked mondani, h mozogj rengeteget és bármit megehetsz!!!!!!!!!
2011. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De nincs időm mozogni, csak napi 5 percet és nem szeretnék még ennél is zsírosabb lenni, mert van rajtam, komolyan mondom.

Ha napi egy nagy tányér valamit (bármit, pl. szalmakrumpli vagy tészta) megeszem plusz reggel az a kevés, fogok hájasodni??? Vagy mi fog történni?

2011. jan. 15. 17:22
 8/17 anonim ***** válasza:

IGEN HÍZNI!!!!

A legjobb, ha abszolút nem is eszel, na úgy majd fogsz!


hát ezt nem hiszem el, komolyan 19 éves vagy és 49kg, és azon gondolkodsz, hogy fogyni szeretnél. Hát nem tudom... ahogy gondolod

2011. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok, csak nem szeretnék zsírt szedni magamra!!!! Erről van itt szó... És erre válaszoljon nekem valaki, kéérlek...
2011. jan. 15. 18:47
 10/17 anonim ***** válasza:

A zsír az egyik legfontosabb építőanyaga a szervezetnek, rendkívül sok vitamin tárolásához, egyáltalán, az idegsejtek rendes működéséhez, a hőszabályzáshoz, raktározáshoz, és még ezernyi dologhoz kell.


Nagyon súlyos gondok alakulhatnak ki, ha megpróbálsz zsírmentesen létezni. Pláne nőként olyan menstruációs zavaraid lehetnek, hogy csak na...

2011. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!