Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem elsősorban fogyni...

Én nem elsősorban fogyni szeretnék, hanem egy kicsit tisztítani, amitől eltűnik a hasam és csípőm köré lerakódott zsír.162 cm vagyok és 55 kg, szerintem épp jó, de ha valaki csak a hasamat nézné, azt mondaná,70kg vagyok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj rendszeresen hasizom-gyakorlatokat!

Nálad ez a baj, hogy nem mozogsz eleget.

2009. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 gyerek mellett nem is nagyon van időm....azt hallottam,szimplán a mozgás nem elég.
2009. dec. 28. 02:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel túl sokat, akkor elég a mozgás. Abból, hogy a súlyod nem sok, az látszik, hogy az evésssel nincs igazán baj.

AZ, hogy nincs idöd, csak kifogás - én négy gyerek mellett is tudtam mindig mozogni. Persze az nem megy, hogy konditerembe járj, de otthon meg lehet oldani, hogy pl. minden második nap egy fél órát magadra fordits. (Esetleg nem nézel TV-t, vagy ennyivel kevesebbet gépezel, vagy kevesebbet olvasol - nem tudom, mivel töltöd a szabad idödet.)

Nekem bevált a hétfö-szerda-péntek mint rendszer. Igy sokkal könnyebb, mint minden nap rávenni magad - ha meg egy ritmus kialakult, akkor nem is tudod kihagyni.

Szerintem az has formálására (mert nem fogyni akarsz, hanem magadat formálni) jó a Rubint Réka:van 5 perced széria - a you tube-on le tudod tölteni, eleinte nem kell végig tornázni az egészet, söt nem is ajánlatos. A három videoból minden alkalommal egy-egyet csinálj, és rövidesen lesz eredménye. (Saját tapasztalat)

A másik dolog, ami segithet, ha ez mellett rendszeresen gyalogolsz - kisebb bevásárlást nem autóval/tömegközlekedéssel oldod meg, hanem elsétálsz - egy fél óra - óra rengeteget segit.

Nem tudom, mekkora gyerekeid vannak, de a séta (gyalog) nekik is jót tesz.

2009. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tornázz othon dvd-re. Napi fél óra elég lesz. Barátnőimnek mid van gyereke, napi fél órát ők is tudnak mozogni. Mikor a gyerek alszik pl.
2009. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: és mellette egyál napi 2-3 liter vizet.
2009. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát igen,minden nap nem lenne időm tornázni,de ez a H-Sze-P megoldható.Megnéztem a Réka 5 percesét és még a gyerekek is próbálták utánozni :)) Egyébként 6éves a lányom és 20 hónapos a fiam.
2009. dec. 29. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


És mi lenne, ha bevonnád a gyerekeket is? Te torzol, ők meg élvezve ugrálhatnak. Vagy amikor elalszanak.

2010. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!